Reklama

Czy 7 sierpnia to niedziela handlowa? [BIEDRONKA OMIJA ZAKAZ HANDLU]

Niedziela handlowa daje nam dodatkowy dzień w tygodniu na zrobienie potrzebnych zakupów. Niestety od czasu wprowadzenia w Polsce zakazu handlu mamy taką możliwość bardzo rzadko. Czy 7 sierpnia sklepy będą otwarte? Odpowiadamy.
Niedziela niehandlowa 7 sierpnia
Czy 7 sierpnia wypada niedziela handlowa?

Czy 7 sierpnia jest niedziela handlowa?

Od ostatniej niedzieli handlowej minęło już półtora miesiąca, dlatego z niecierpliwością wyczekujemy następnej. Dodatkowy dzień na zakupy przyda się szczególnie w sezonie wakacyjnym gdy potrzebujemy zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze rzeczy wyjeżdżając na urlopy. Czy w najbliższą niedzielę będziemy mieli taką możliwość?

Niestety 7 sierpnia obowiązuje zakaz handlu. Oznacza to, że wszystkie duże sklepy, dyskonty i galerie handlowe będą nieczynne. Nie będziemy mogli zrobić większych zakupów. 

Kiedy wypada kolejna niedziela handlowa?

Niestety niedzielne zakupy zrobić będziemy mogli dopiero w ostatnią niedzielę sierpnia, tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego. Jest to spowodowane próbą ułatwienia rodzicom kupienie wyprawki szkolnej dla swoich dzieci. Z kolei następne niedziele bez zakazu handlu wypadają dopiero w grudniu przed świętami. 

Niedziele handlowe w 2022 roku:

  • 28 sierpnia,
  • 11 grudnia,
  • 18 grudnia.

Czy jakieś sklepy będą otwarte 7 sierpnia? Biedronka omija zakaz handlu!

Mamy jednak jedną dobrą wiadomość. Sieć sklepów Biedronka znalazła sposób na ominięcie zakazu handlu! Prawdopodobnie w placówkach powstaną specjalnie wydzielone strefy do czytania książek i gazet. W najbliższą niedzielę ma się otworzyć 600 sklepów sieci, a w następną - kolejne 300. Oprócz tego standardowo czynne będą Żabki, sklepy Carrefour Express oraz małe prywatne sklepiki osiedlowe. 

Dziś tj. 5 sierpnia obchodzimy Dzień Piwa i Piwowara, a w Biedronce akurat pojawiła się piwna nowość w promocyjnej cenie - Tyskie Pilzner. Zajrzyj do aktualnej gazetki promocyjnej Biedronki i sprawdź z jakich jeszcze atrakcyjnych ofert możesz skorzystać w najbliższą niedzielę. 

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Wszystko dla małych marzycieli w Lidlu Lidl
18 lipca - 27 sierpnia 2022
Gazetka Lidl
Kakto - promocje na sierpień!Kakto.pl
1 - 31 sierpnia 2022
Gazetka Kakto.pl
AldiAldi
14 - 20 sierpnia 2022
Gazetka Aldi
Carrefour Tarnów - szalona 5-tka!Carrefour
16 - 28 sierpnia 2022
Gazetka Carrefour
Kiełbasa na grilla w Żabce Żabka
10 - 16 sierpnia 2022
Gazetka Żabka
Od oferty aż po montaż w Leroy Merlin Leroy Merlin
3 - 23 sierpnia 2022
Gazetka Leroy Merlin
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
1 - 17 sie 2022
Gazetka Biedronka
Od czwartku w BiedronceBiedronka
11 - 17 sie 2022
Gazetka Biedronka
Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
8 - 20 sie 2022
Gazetka Biedronka
Rossmann - Mega! Przebija wszystko!Rossmann
2 - 15 sie 2022
Gazetka Rossmann
Lidl niezbędny i pomocny! Lidl
16 - 20 sie 2022
Gazetka Lidl
Lidl - powrót do szkołyLidl
25 lip - 27 sie 2022
Gazetka Lidl
Artykuły

Blog

Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.