• Logo
 • Warszawaul. Mazowiecka

Czy w niedzielę 3 stycznia zrobimy zakupy?

W 2021 r. podobnie, jak w 2020 r. będziemy mogli zrobić zakupy w dużych marketach i centrach handlowych tylko przez siedem niedziel i na razie nic nie wskazuje na to, aby ich liczba się zwiększyła. Poznaj daty niedzieli handlowych w styczniu i kolejnych miesiącach nowego roku!

Niedziele handlowe w 2021 r. - poznaj daty!

Każdy, kto planował zakupy w najbliższą niedzielę 3 stycznia będzie rozczarowany, ponieważ w ten dzień obowiązuje zakaz handlu. Dopiero cztery tygodnie później w ostatnią niedzielę miesiąca można się wybrać do dużych marketów lub centrów handlowych - w tym przypadku wszystko zależy od tego, czy rząd nie wprowadzi kolejnych obostrzeń w związku z pandemią koronawirusa. 

Kiedy będą kolejne niedziele handlowe w 2021 r.? Poniżej wskazaliśmy wszystkie daty!

 • 28 marca,
 • 25 kwietnia,
 • 27 czerwca,
 • 29 sierpnia,
 • 12 grudnia,
 • 19 grudnia.

Przypominamy, że w niedziele niehandlowe w razie pilnej potrzeby zrobienia podstawowych zakupów zawsze możemy udać się do prywatnych sklepików osiedlowych oraz sklepów franczyzowych tj. Żabka, Delikatesy Centrum czy Carrefour Express. Najpotrzebniejsze produkty spożywcze będę też zawsze dostępne na stacjach benzynowych.

Zapoznaj się również z najnowszymi gazetkami promocyjnymi!

Gazetka Kaufland:

Gazetka Lidl:

Gazetka Tesco:

Kamil Dębski

Pisał artykuły zarówno dla małych serwisów tematycznych, jak i dużych portali informacyjnych. Cały czas rozwija swoje umiejętności w tworzeniu tekstów i nie boi się wyzwań. Jego największą pasją jest muzyka! Słucha różnych gatunków, lubi odkrywać nowe nagrania, jak i brzmienia z przełomu lat 80. i 90. Ponadto kolekcjonuje winyle. W lato jeździ na festiwale muzyczne. Na co dzień jest osobą energiczną i towarzyską.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

 • Sklepy
 • Niedziela handlowa
 • Zakaz handlu
 • Niedziele niehandlowe
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Gazetka promocyjna KauflandKaufland
14 - 20 stycznia 2021
Gazetka Kaufland
Hity Tygodnia w sklepach Polomarket POLOmarket
13 - 19 stycznia 2021
Gazetka POLOmarket
Cenomenalne zakupy w E.LeclercuE.Leclerc
12 - 23 stycznia 2021
Gazetka E.Leclerc
Remont łazienki z Leroy Merlin!Leroy Merlin
30 grudnia 2020 - 19 stycznia 2021
Gazetka Leroy Merlin
Okazje w IntermarcheIntermarche Super
12 - 18 stycznia 2021
Gazetka Intermarche Super
Urządź sypialnie z Black Red WhiteBlack Red White
28 grudnia 2020 - 3 lutego 2021
Gazetka Black Red White
Rossmann przebija wszystkoRossmann
16 - 31 sty 2021
Gazetka Rossmann
Urządź sypialnie z Black Red WhiteBlack Red White
28 gru 2020 - 3 lut 2021
Gazetka Black Red White
Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
4 - 20 sty 2021
Gazetka Biedronka
Kreacje dla najmłodszych i mam w H&M H&M
29 gru 2020 - 17 sty 2021
Gazetka H&M
Remont łazienki z Leroy Merlin!Leroy Merlin
30 gru 2020 - 19 sty 2021
Gazetka Leroy Merlin
Oczywiste wybory w BiedronceBiedronka
18 sty - 3 lut 2021
Gazetka Biedronka

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge