Co warto kupić w Biedronce? Przegląd najlepszych promocji.

Na jakie produkty zwrócić uwagę? Szukaj promocji w Biedronce!

Reklama

Od dzisiaj nowe promocje w Biedronce. Jeżeli musisz wyjść z domu, najpierw przemyśl zakupy. Ważne, by nie spędzać w sklepie dużo czasu. Zanim uzupełnisz zapasy, sprawdź, na co zwrócić szczególną uwagę. Dobrym wyborem może być gazetka promocyjna online.

Ta promocja jeszcze tylko do 1 kwietnia!

W tym tygodniu w promocji ciekawa oferta spożywcza. Biedronka promuje dużą paczkę fileta z piersi z kurczaka, filet z łososia atlantyckiego, masło Mleczna Dolina oraz zestawy słodyczy świątecznych.

Promocje od 30 marca do 11 kwietnia!

Oferta wielkanocna a w niej ?

W ofercie Biedornki znajdziemy ciekawy asortyment kuchenny. Pieczenie ciast? Tu najdziesz to, czego potrzebujesz! Specjalne formy silikonowe dostępne za 19,99 zł. Narzędzia silikonowe typu, łyżka, mieszadełko, trzepaczka czy foremki, w cenie 7,99 zł za sztukę. W ofercie znajdziemy również bogaty wybór dekoracji świątecznych.

Co jeszcze ?

W ofercie Biedronki również pomysły prezentów na zajączka! Myślałeś o zestawie Lego? Właśnie tutaj, teraz znajdziesz ten produkt. Cena zestawu już 29,90 zł

Pamiętaj, aby zrobić zakupy, nie musisz wychodzić z domu. Biedronka oferuje pomoc seniorom. Po pomoc można zgłosić się telefoniczne pod numerem 22 205 33 00.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama