• Logo
  • Krakówul. Bolesława Czuchajowskiego

Chcesz wejść do sklepu szybciej? Zainstaluj aplikację ProteGo safe!

Od 4 kwietnia sklepy w galeriach handlowych znów będą otwarte. Wprowadzono jednak zasady bezpieczeństwa.

Aplikacja ProteGo safe to projekt rządowy. Dostępna jest aktualnie tylko na Androida. Ma pomóc w walce z koronawirusem i kontrolować rozprzestrzenianie się choroby. Dzięki aplikacji łatwiej będzie ograniczyć ilość osób w galerii. Do środka będzie mogło wejść nawet o 10% osób więcej, jeżeli te będą miały zainstalowane ProteGo safe.

Zadaniem programu jest m.in. zbieranie danych o położeniu geograficznym użytkowników. Jeżeli jakaś osoba zostanie zdiagnozowana na obecność koronawirusa, wtedy osoby, które miały z nią kontakt (w ostatnich 14 dniach), zostaną poinformowane o potencjalnym zagrożeniu. W aplikacji znajdziemy też porady dotyczące bezpiecznego zachowania w czasie pandemii.

Wchodząc do centrum handlowego, będziesz mógł umieścić urządzenie z zainstalowaną aplikacją w urządzeniu z łącznością bluetooth. Będzie ono skanowało wchodzących klientów. Jeżeli nie będzie takiej możliwości, trzeba będzie wydrukować kodu QR wygenerowany z aplikacji i zeskanować go. Następnie będziesz mógł przejść do bezpiecznego robienia zakupów!

Czy bez aplikacji będziesz traktowany gorzej?

Osoby bez aplikacji nie będą otrzymywały pewnych przywilejów. Chodzi tu stanie w kolejkach. Pierwszeństwo będą miały osoby z aplikacją. Będą też specjalne promocje tylko dla osób posiadających ProteGo safe.

Wybierasz się na zakupy do galerii handlowej? Zwróć uwagę, że z aplikacją może być Ci łatwiej. Działanie aplikacji ma tym większy sens, im więcej osób z niej skorzysta. Zakupy w dużych centrach będzie można robić już od 4 kwietnia!

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Protego safe
  • Aplikacja
  • Galeria handlowa
  • Zakupy w galeriach handlowych
  • Koronawirus
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Stań się mistrzem grilla z Carrefour! Carrefour
5 - 20 czerwca 2020
Gazetka Carrefour
Najlepsza oferta na rynku w Leroy Merlin!Leroy Merlin
2 czerwca - 30 września 2020
Gazetka Leroy Merlin
Grunt to świeże dostawy - AldiAldi
1 - 6 czerwca 2020
Gazetka Aldi
Oferta handlowa TescoTesco Centra Handlowe
4 - 9 czerwca 2020
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Maxi hity na lato w IntermarcheIntermarche Super
2 - 8 czerwca 2020
Gazetka Intermarche Super
Od czwartku w Lidlu!Lidl
4 - 6 czerwca 2020
Gazetka Lidl
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Naturalnie piękna - Skarb RossmannaRossmann
18 maj - 30 cze 2020
Gazetka Rossmann
Poznaj gorące trendy sezonu - RossmannRossmann
1 - 15 cze 2020
Gazetka Rossmann
Katalog sklepu online LidlLidl
11 maj - 6 cze 2020
Gazetka Lidl
hit
Katalog Ogród 2020 - Leroy MerlinLeroy Merlin
3 mar - 30 cze 2020
Gazetka Leroy Merlin
Grunt to świeże dostawy - AldiAldi
1 - 6 cze 2020
Gazetka Aldi
Super ceny w Żabce!Żabka
27 maj - 9 cze 2020
Gazetka Żabka

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge