• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Castorma w galeriach handlowych będzie otwarta!

Działalność galerii handlowych została ograniczona. Ma to wpływ na sieci handlowe z branży niespożywczych.

Działalność galerii handlowych została ograniczona. Skutki tego zaczyna odczuwać wiele sklepów. Jest to trudna sytuacja dla Castoramy czy CCC. Z powodu pandemii Koronawirusa, w Polsce wprowadzono wiele ograniczeń. W galeriach handlowych otwarte mogą być tylko sklepy spożywcze, drogerie, apteki i pralnie. Sklepy walczą o to, by mogły być otwarte. Do apelu włączyła się również Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji. Sklepy inne niż spożywcze (poza galeriami) nadal mogą działać.

sklepy castorama

Jak sytuacja wygląda w praktyce?

Castorama zdecydowała się na otwarcie swoich sklepów, pomimo że rozporządzenie ministra zdrowia na to nie pozwalało. Odnotowano jednak stanowczy spadek klientów.
Po przeanalizowaniu rozporządzenia okazało się, że markety budowlane nie zostały wprost wpisane do listy (zakazu handlu w galeriach) i w związku z tym ich przedstawiciele uznali, że sklepy w dalszym ciągu mogą działać. W sklepach Castorama nadal można robić zakupy!

W sklepach wprowadzone są bezpieczne działania. Każdy, kto wchodzi do sklepu, musi dezynfekować ręce. W kolejkach muszą być duże odstępy pomiędzy klientami. Na bieżąco są przeprowadzane częste dezynfekcje powierzchni dotykowych tj. wózków, blatów, fakturomatów, lad i klawiatur, maszyn vendingowch i innych.

Sklepy budowlane potrzebne w tym czasie

Sieć ma w swojej ofercie asortyment potrzebny do podstawowych zasad higieny na wypadek awarii urządzeń w gospodarstwach domowych i innych. To może być istotne w walce z Koronawirusem.

Marcin Ofertowicz

Marcin to pasjonat promocji i nowinek zakupowych. Ekspert w dziedzinie najnowszych technologii stosowanych w e-sklepach oraz tradycyjnych sieciach handlowych. Zawsze trzyma rękę na pulsie i nie zaskoczy go żaden news. Od niedawna współpracuje z portalami gazetkowymi Ding.pl, Promocyjni.pl, Promoceny.pl oraz Okazjum.pl.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Koronawirus
  • Castorama
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Superłupy w KauflandKaufland
22 - 28 października 2020
Gazetka Kaufland
Stylowe wnętrza z Leroy MerlinLeroy Merlin
7 - 27 października 2020
Gazetka Leroy Merlin
Dobrych snów życzy IKEA GdańskIKEA
20 października - 3 listopada 2020
Gazetka IKEA
Najwspanialsze upominki w ActionAction
14 października - 10 listopada 2020
Gazetka Action
Dom gotowy na jesień z Agatą!Agata
19 - 31 października 2020
Gazetka Agata
Kupując w Carrefour ZYSKujeszCarrefour
20 - 24 października 2020
Gazetka Carrefour
Skarb RossmannRossmann
1 - 31 paź 2020
Gazetka Rossmann
Mega promki na makijaż w Rossmann!Rossmann
16 - 31 paź 2020
Gazetka Rossmann
Stylowe wnętrza z Leroy MerlinLeroy Merlin
7 - 27 paź 2020
Gazetka Leroy Merlin
Kupując w Carrefour ZYSKujeszCarrefour
20 - 24 paź 2020
Gazetka Carrefour
Dom gotowy na jesień z Agatą!Agata
19 - 31 paź 2020
Gazetka Agata
Katalog Castorama 2020Castorama
24 cze - 31 gru 2020
Gazetka Castorama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge