• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Castorma w galeriach handlowych będzie otwarta!

Działalność galerii handlowych została ograniczona. Ma to wpływ na sieci handlowe z branży niespożywczych.

Działalność galerii handlowych została ograniczona. Skutki tego zaczyna odczuwać wiele sklepów. Jest to trudna sytuacja dla Castoramy czy CCC. Z powodu pandemii Koronawirusa, w Polsce wprowadzono wiele ograniczeń. W galeriach handlowych otwarte mogą być tylko sklepy spożywcze, drogerie, apteki i pralnie. Sklepy walczą o to, by mogły być otwarte. Do apelu włączyła się również Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji. Sklepy inne niż spożywcze (poza galeriami) nadal mogą działać.

sklepy castorama

Jak sytuacja wygląda w praktyce?

Castorama zdecydowała się na otwarcie swoich sklepów, pomimo że rozporządzenie ministra zdrowia na to nie pozwalało. Odnotowano jednak stanowczy spadek klientów.
Po przeanalizowaniu rozporządzenia okazało się, że markety budowlane nie zostały wprost wpisane do listy (zakazu handlu w galeriach) i w związku z tym ich przedstawiciele uznali, że sklepy w dalszym ciągu mogą działać. W sklepach Castorama nadal można robić zakupy!

W sklepach wprowadzone są bezpieczne działania. Każdy, kto wchodzi do sklepu, musi dezynfekować ręce. W kolejkach muszą być duże odstępy pomiędzy klientami. Na bieżąco są przeprowadzane częste dezynfekcje powierzchni dotykowych tj. wózków, blatów, fakturomatów, lad i klawiatur, maszyn vendingowch i innych.

Sklepy budowlane potrzebne w tym czasie

Sieć ma w swojej ofercie asortyment potrzebny do podstawowych zasad higieny na wypadek awarii urządzeń w gospodarstwach domowych i innych. To może być istotne w walce z Koronawirusem.

Marcin Ofertowicz

Marcin to pasjonat promocji i nowinek zakupowych. Ekspert w dziedzinie najnowszych technologii stosowanych w e-sklepach oraz tradycyjnych sieciach handlowych. Zawsze trzyma rękę na pulsie i nie zaskoczy go żaden news. Od niedawna współpracuje z portalami gazetkowymi Ding.pl, Promocyjni.pl, Promoceny.pl oraz Okazjum.pl.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Koronawirus
  • Castorama
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Kaufland - oferta handlowaKaufland
9 - 15 lipca 2020
Gazetka Kaufland
Najlepsza oferta na rynku w Leroy Merlin!Leroy Merlin
2 czerwca - 30 września 2020
Gazetka Leroy Merlin
Najlepsza oferta dla domu w Leroy Merlin!Leroy Merlin
25 czerwca - 15 lipca 2020
Gazetka Leroy Merlin
Od środy do wtorku w PolomarkeciePOLOmarket
8 - 14 lipca 2020
Gazetka POLOmarket
Moda na lato w Carrefour!Carrefour
14 - 26 lipca 2020
Gazetka Carrefour
Lato niskich cen w Tesco!Tesco Centra Handlowe
9 - 15 lipca 2020
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Rossmann przyjazny naturzeRossmann
1 - 15 lip 2020
Gazetka Rossmann
Najlepsza oferta dla domu w Leroy Merlin!Leroy Merlin
25 cze - 15 lip 2020
Gazetka Leroy Merlin
Stylowe lato Black Red WhiteBlack Red White
2 lip - 4 sie 2020
Gazetka Black Red White
Lidl - katalogLidl
6 - 31 lip 2020
Gazetka Lidl
Kupuj online w Castorama!Castorama
24 cze - 26 lip 2020
Gazetka Castorama
Pepco Spragnione Słońca! Pepco
23 cze - 31 sie 2020
Gazetka Pepco

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge