• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Castorama stworzyła własne paczkomaty! Sprawdź, gdzie są dostępne!

Nowe urządzenia to CastoMaty. Posłużą do odbierania zamówień.

Zakupy w Castoramie bez wchodzenia do sklepu

Nowe CastoMaty sieci Castorama pozwalają odbierać zamówione produkty osobiście. Nie trzeba wchodzić do sklepu, gdyż maszyny znajdują się przed sklepem. Usługa dostępna jest na ten moment tylko w Warszawie. Tworzenie tego typu rozwiązań podyktowane jest w dużej mierze obecną sytuacją epidemiologiczną. Pandemia wyzwoliła w klientach nowe upodobania zakupowe. Wolimy kupować online i bezdotykowo. Jest to bezpieczniejsze i szybsze. Zamówione towary można odebrać w ciągu dwóch godzin od złożenia zamówienia. Castomaty czynne są całą dobę, a dzięki temu zamówienia można odbierać o dowolnej porze. Pierwszy paczkomat Castoramy można znaleźć przy ul. Popularnej w Warszawie.

Rośnie sprzedaż online

Kanał e-commerce zdobywa coraz to większą popularność, klienci zamawiają online, zamiast przychodzić do sklepów stacjonarnych. Nowe paczkomaty powstały właśnie dzięki dużemu zapotrzebowaniu na usługę zamów – odbierz. Zamówienia można odbierać na wózkach i przewieźć do samochodu. Sieć planuje poszerzać swoje usługi w kwestii zamówień online i nie tylko. Planowane są automatyzacje związane ze zwrotem towarów i dalszym rozwojem usługi odbierania paczek. Zamówienia z Castoramy można odbierać też w innych paczkomatach m.in. InPost.

Zobacz też promocje w Leroy Merlin!

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Promocje
  • Leroy merlin
  • Zakupy online
  • Castorama
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Gazetka promocyjna KauflandKaufland
14 - 20 stycznia 2021
Gazetka Kaufland
Hity Tygodnia w sklepach Polomarket POLOmarket
13 - 19 stycznia 2021
Gazetka POLOmarket
Cenomenalne zakupy w E.LeclercuE.Leclerc
12 - 23 stycznia 2021
Gazetka E.Leclerc
Remont łazienki z Leroy Merlin!Leroy Merlin
30 grudnia 2020 - 19 stycznia 2021
Gazetka Leroy Merlin
Okazje w IntermarcheIntermarche Super
12 - 18 stycznia 2021
Gazetka Intermarche Super
Urządź sypialnie z Black Red WhiteBlack Red White
28 grudnia 2020 - 3 lutego 2021
Gazetka Black Red White
Rossmann przebija wszystkoRossmann
16 - 31 sty 2021
Gazetka Rossmann
Katalog LidlaLidl
11 - 16 sty 2021
Gazetka Lidl
Urządź sypialnie z Black Red WhiteBlack Red White
28 gru 2020 - 3 lut 2021
Gazetka Black Red White
Od poniedziałku w BiedronceBiedronka
11 - 16 sty 2021
Gazetka Biedronka
Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
4 - 20 sty 2021
Gazetka Biedronka
Kreacje dla najmłodszych i mam w H&M H&M
29 gru 2020 - 17 sty 2021
Gazetka H&M

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge