Castorama ogłasza loterię. Nagroda jest rewelacyjna!

Castorama już 25 lat obecna jest na naszym rynku. Z tej okazji zorganizowano loterię pełną niesamowitych nagród. Walka nie toczy się o mieszkanie jak w przypadku Biedronki, a o remont. Oto, ile pieniędzy możne wygrać!

Castorama ogłosiła loterię na 25 istnienia.
źródło: Castorama
Reklama

Loteria urodzinowa sieci Castorama trwa

Castorama ogłosiła wielką loterie. Rozpoczęła się właśnie dzisiaj – 23 marca i potrwa tylko do 16 kwietnia. To niecały miesiąc na zgarnięcie wyjątkowych nagród o łącznej puli 1,5 miliona złotych. W tym oczywiście główna. Ta trafi do 25 osób, bo to już 25 rocznica działalności sieci w Polsce. Uszy i wzrok powinni wytężyć przede wszystkim ci, którzy w planach mają remont kuchni, łazienki lub przearanżowanie ogrodu. Szczęśliwcy będą mieli okazję skorzystać ze specjalnych funduszy.

Nie jest to loteria mieszkaniowa Biedronki, ale i tak zapowiada się atrakcyjnie. Castorama podaruje 25 nagród po 25 tysięcy złotych na wyremontowanie kuchni, łazienki lub ogrodu oraz 25 tysięcy innych atrakcji, natychmiastowych. Ich losowanie odbywa się codziennie. Sposób wzięcia udziału w akcji jest bardzo prosty, wystarczy pamiętać o kilku rzeczach.

W związku z promocją urodzin Castorama uruchomiła też specjalny spot reklamowy, który zobaczyć możemy m.in. w YouTube. Oto i on!

Jak wziąć udział w loterii Castoramy?

Aby mieć szansę na wygranie nagrody, jaką jest remont o wartości 25 000 zł, należy zrobić zakupy w sklepie stacjonarnym lub online między 23 marca, a 16 kwietnia. W obu przypadkach proces wygląda nieco inaczej. Udział będą brały paragony z tego przedziału czasowego. Wystarczy dowolny produkt, nie ma limitu. Konieczna jest rejestracja w formularzu na stronie loterii, by mieć szansę na pieniądze. To jeśli kupimy coś tradycyjnie, zaś w wersji online trzeba otworzyć otrzymanego maila z kodem uprawniającym do wzięcia udziału, ten również trzeba zarejestrować.

Poza nagrodami głównymi każdy ma też szansę na inną, natychmiastową, np. kartę przepłacona o wartości 100 zł. O tym, czy ją dostaniemy, dowiadujemy się od razu podczas zakupów. W wersji stacjonarnej skanuje się kod kreskowy paragonu w terminalu, zaś online informację otrzymujemy w mailu z kodem.

Czytaj także: Zwycięzcy loterii mieszkaniowej Biedronki 

Wszystkie nagrody od sieci Castorama

Wśród puli nagród dodatkowych tzw. natychmiastowych losowanych codziennie znalazły się wspomniane już karty przepłacone o wartości 100 zł lub mniej oraz 1000 zestawów narzędziowych, 100 zestawów wierteł i bitów Bosh, 500 wkrętarek akumulatorowych Bosch oraz około 3000 ogrodowych lamp solarnych. Wyniki tych losowań umieszczane są tutaj: loteria-castorama.pl.

Nie należy zapominać oczywiście o głównej atrakcji, czyli jednym z 25-ciu remontów. Zwycięzcy będą mogli liczyć na szeroki zakres dowolności w kwestii planu całego przedsięwzięcia, wyboru dodatków i realizacji swojej wizji. Wszystko po to, by uzyskać jak najbardziej satysfakcjonujący efekt.

Zachęcamy by sprawdzić gazetkę Castorama na Ding.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama