• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Carrefour zorganizował kino letnie na parkingach swoich sklepów.

Lato to idealny czas na plenerowe wydarzenia związane ze światem kultury i sztuki. Wakacyjne festiwale, biwaki, koncerty to tylko jedne z nielicznych atrakcji upalnych dni. W tym roku wybierając się na urlop, czy też na lokalne wydarzenia należy pamiętać o zachowaniu środków bezpieczeństwa.

Kino w Carrefour?

Sieć Carrefour zorganizowała wyjątkowy pokaz kina na parkingach 10 swoich sklepów. Już od jutra, 24 lipca bż. będzie można obejrzeć dwie światowe produkcje „Narodziny gwiazdy” oraz „Świat w ogniu” na parkingach sieci Carrefour. Wszystko to odbędzie się w ramach cyklu „Letnich kin samochodowych”. Repertuar z pewnością odpręży zainteresowanych, ale także doda szczypty emocji wywołanych niebanalną akcją fabuły. W przypadku „Narodzin gwiazdy” główną parę bohaterów grają Bradley Cooper i Lady Gaga znana do tej pory w głównej mierze ze świata muzyki. „Świat w ogniu” to z kolei amerykański thriller opowiadający o losach agenta Mike'a Banninga.

Sprawdź promocje w sklepie:

Strefa kina będzie otwarta od godziny 20:30. O tej porze można zjawić się samochodem na parking i w bezpieczny sposób rozpocząć filmową przygodę. Seans rozpocznie się o godz. 21:30 i potrwa mniej więcej do godz. 24:00. Wstęp jest całkowicie darmowy.
Ze względu na panującą na świecie pandemie wydarzenie odbędzie się zgodnie z panującymi zasadami bezpieczeństwa. Biorąc pod uwagę, że przy tego typu spotkaniach ilość miejsc musi być ograniczona, dopuszcza się wstępu ok. 75 samochodów przy dwóch pasażerach w środku. Ma to dać liczbę osób nieprzekraczającą 150.

Zobacz oferte Leroy Merlin!

Przy wjeździe do kina będzie także mierzona temperatura. To wyjątkowe wydarzenie ze względu na panujące zasady bezpieczeństwa, ale także techniczne opracowania tego przedsięwzięcia. Film będzie można obejrzeć na olbrzymim ekranie pneumatycznym, który będzie miał powierzchnie do wyświetlania ok. 140 metrów kw. Dodatkowo ekran będzie zamontowany 3 metry nad ziemią. Wszystko po to, aby każdy uczestnik mógł dobrze widzieć ze swojego miejsca wyświetlaną projekcję. Dźwięk natomiast będzie można usłyszeć z radia w samochodach. Przed filmem zostanie udzielona informacja, z jakiej stacji należy skorzystać, aby móc cieszyć się w pełni seansem. Kino letnie to świetna forma rozrywki, jeśli jeszcze opracowana w trosce o zdrowie nasze i bliskich to naprawdę warto z niej skorzystać.

Oferta ciekawych artykułów dostępna jest też w Castoramie:

Monika Półtorak

Miłośniczka dobrych książek, kina i teatru. W wolnej chwili chętnie wskakuje na rower w poszukiwaniu nowych dla siebie dróg. Kocha lato, uwielbia kwiaty i stara się pamiętać o tym, że śmiech to samo zdrowie. Pasjonatka dobrej, najlepiej włoskiej kuchni.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Film
  • Carrefour
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Kaufland - oferta handlowaKaufland
30 lipca - 5 sierpnia 2020
Gazetka Kaufland
Podłogi i nie tylko w Leroy Merlin! Leroy Merlin
16 lipca - 5 sierpnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Świeżo tanio i z optymizmem w Intermarche!Intermarche Super
28 lipca - 3 sierpnia 2020
Gazetka Intermarche Super
Od poniedziałku w LidluLidl
3 - 5 sierpnia 2020
Gazetka Lidl
Od środy w PolomarkeciePOLOmarket
29 lipca - 4 sierpnia 2020
Gazetka POLOmarket
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lipca - 23 sierpnia 2020
Gazetka Castorama
Skarb RossmannRossmann
20 lip - 31 sie 2020
Gazetka Rossmann
Odkryj więcej w sklepach Rossmann! Rossmann
1 - 15 sie 2020
Gazetka Rossmann
Stylowe lato Black Red WhiteBlack Red White
2 lip - 4 sie 2020
Gazetka Black Red White
Katalog LidlLidl
3 - 8 sie 2020
Gazetka Lidl
Biedronka - okazje tygodniaBiedronka
27 lip - 8 sie 2020
Gazetka Biedronka
Podłogi i nie tylko w Leroy Merlin! Leroy Merlin
16 lip - 5 sie 2020
Gazetka Leroy Merlin

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge