Carrefour wycofuje ten produkt! Jego spożycie zagraża zdrowiu!

Na stronie internetowej Głównego Inspektoratu Sanitarnego ostatnio niemal codziennie pojawiają się komunikaty o szkodliwych dla zdrowia produktach. Tym razem ostrzeżenie dotyczy popularnego artykułu spożywczego, który sprzedaje sieć Carrefour. Jego spożycie jest niebezpieczne dla zdrowia. Wszystkie szczegóły na ten temat znajdziesz w naszym tekście.

Carrefour
Carrefour wstrzymuje sprzedaż popularnego produktu. Fot. Adobe Stock.
Reklama
ding ad-box placeholder

Ten produkt musi został wycofany ze sklepów Carrefour!

Najnowsze ostrzeżenie Głównego Inspektoratu Sanitarnego dotyczy pasty bakłażanowej z suszonymi pomidorami od marki VEGGIE. Ten artykuł cieszy się sporym zainteresowaniem w sklepach sieci Carrefour, ponieważ cechuje się zdrowymi składnikami i jest świetnym dodatkiem do chleba lub bułki. Niestety  jedna z partii tej pasty musi zostać wycofana ze sprzedaży. Dlaczego?

Główny Inspektorat Sanitarny poinformował, że w jednej z partii pasty bakłażanowej z suszonymi pomidorami VEGGIE stwierdzono obecność dwutlenku siarki (E 220). Co ważne, na etykietach produktów nie znajduje się informacja o obecności tego składnika, który może wywołać silną alergię u konsumentów uczulonych na niego.

Fot. GIS.

Komunikat GIS. Szczegółowe dane o groźnym dla zdrowia produkcie

Koniecznie zapoznaj się z poniższymi danymi na temat trefnej partii pasty bakłażanowej z suszonymi pomidorami VEGGIE i zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Główny Inspektorat Sanitarny poinformował, że trzeba uważać na następujący artykuł:

Produkt: Pasta bakłażanowa z suszonymi pomidorami, VEGGIE, 190 g.

Numer partii: 02 005 1.

Data minimalnej trwałości: 01.2024 r.

Wyprodukowano dla: Carrefour Polska Sp. z o.o., ul. Targowa 72, 03-734 Warszawa.

Wyprodukowano przez: Greek Trade sp. z o.o., ul. Tadeusza Śliwiaka 14, 30-797 Kraków.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder