• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Carlsberg pokazał papierową butelkę na piwo

Carlsberg, czyli światowy potentat browarnictwa na całym świecie, udostępnił do wglądu całemu światu prototypy dwóch nowych, ekologicznych (papierowych, wykonanych z włókien odpowiednio wykorzystywanych lasów) form butelki do piwa, która ma zamiar zrewolucjonizować rynek.

Carlsberg, czyli światowy potentat browarnictwa na całym świecie, udostępnił do wglądu całemu światu prototypy dwóch nowych, ekologicznych (papierowych, wykonanych z włókien odpowiednio wykorzystywanych lasów) form butelki do piwa, która ma zamiar zrewolucjonizować rynek. Nie chodzi tutaj tylko o nową, chwytliwą formę sprzedaży, ale także o wielki krok w kierunku zmian klimatycznych. Aktualny stan ekologiczny Ziemi budzi grozę wśród ludzkości i propagowanie zjawisk mających na celu redukcję emisji CO2 do atmosfery, jest jak najbardziej na miejscu. Grupa Carlsberg propaguje program "Together Towards ZERO", który ma zamiar ograniczyć o 30% ślad węglowy do 2030 roku i także znacznie ograniczyć emisję wcześniej wspomnianego CO2.

 

Jedna z butelek ma być wykonana z materiału całkowicie biodegradowalnego (bioplastik PEF), a jedna z tworzywa PET pozyskiwanego z recyklingu. Starają się oni stworzyć alternatywne rozwiązanie dla wszystkich smakoszy, a także dla całego świata. Procent ludzi spożywających piwa jest ogromny, a grupa Carlsberg to definitywnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku alkoholowym. Współpraca z najlepszymi specjalistami, którzy tworzą ciekawe i innowacyjne opakowania ecoXpac oraz z duńską firmą BillerudKorsnas i także z naukowcami z Duńskiego Uniwersytetu Technicznego, pozwala na zgromadzenie odpowiednich sił umysłowych oraz roboczych, w celu konstrukcji opakowań, które pomogą w walce o ochronę klimatu.

 

Mateusz Sachniewicz

Ur. 1988 roku. Absolwent Istytutu Kultury Polskiej UW. Pasjonat branży retail. Pisuje dla Ding.pl, Okazjum.pl, Promocyjni.pl oraz Promoceny.pl

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Butelka
  • Ekologia
  • Piwo
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Kupuj mądrze w Carrefour!Carrefour
7 - 18 lipca 2020
Gazetka Carrefour
Kupuj online w Castorama!Castorama
24 czerwca - 26 lipca 2020
Gazetka Castorama
Promocje z optymizmem w Intermarche!Intermarche Super
7 - 13 lipca 2020
Gazetka Intermarche Super
Stylowe lato Black Red WhiteBlack Red White
2 lipca - 4 sierpnia 2020
Gazetka Black Red White
Najlepsza oferta na rynku w Leroy Merlin!Leroy Merlin
2 czerwca - 30 września 2020
Gazetka Leroy Merlin
Najlepsza oferta dla domu w Leroy Merlin!Leroy Merlin
25 czerwca - 15 lipca 2020
Gazetka Leroy Merlin
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Rossmann przyjazny naturzeRossmann
1 - 15 lip 2020
Gazetka Rossmann
Wygodne lato w Biedronce! Biedronka
29 cze - 11 lip 2020
Gazetka Biedronka
Najlepsza oferta dla domu w Leroy Merlin!Leroy Merlin
25 cze - 15 lip 2020
Gazetka Leroy Merlin
Lato niskich cen w Pepco!Pepco
26 cze - 9 lip 2020
Gazetka Pepco
Katalog LidlLidl
6 - 11 lip 2020
Gazetka Lidl
Lidl - katalogLidl
6 - 31 lip 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge