Black Friday 2021 kosmetyki - gdzie są TOP rabaty? [LISTA]

Black Friday 2021 w połączeniu z kosmetykami zwiastuje sporo zaoszczędzonej gotówki. W końcu właśnie teraz większość produktów tego typu przeceniana jest o kolosalne sumy. W sieci coraz częściej szukamy informacji o zniżkach, a my zebraliśmy je wszystkie w jednym miejscu. Gdzie skorzystamy z najlepszych rabatów i co się opłaca kupić?

Promocje kosmetyków na Black Friday.
Kosmetyki z okazji Black Friday.
Reklama

Black Friday 2021 – już się zaczął, czy wciąż trzeba czekać?

Oficjalna data święta wyprzedaży to oczywiście najbliższy piątek – 26 listopada. W handlu robi się coraz goręcej, bo im bliżej terminu, tym więcej osób angażuje się w wyszukiwanie informacji o zniżkach. Najczęściej już z góry wiemy, na czym chcemy zaoszczędzić. Osoby planujące zakup telefonu, będą śledziły oferty elektromarketów, a poszukiwacze modnych kreacji zwrócą się w kierunku butików. Jeśli zaś kosmetyki na Black Friday 2021 to dla kogoś numer jeden, zajży on najczęściej do popularnych drogerii.

Będąc przy temacie sklepów kosmetycznych i drogerii, warto wiedzieć, że jedna z nich już od miesiąca zmniejsza ceny, chodzi o Hebe, które na każdy tydzień przygotowuje specjalną ofertę, wszystko ma związek z urodzinami i jest naprawdę wyjątkowe na tle propozycji innych marek. Aktualnie czekamy na nową gazetkę, gdy ta tylko się pojawi, zamieścimy ją dla was na Ding.pl.

Biorąc pod uwagę powyższy fakt, odpowiedź na pytanie, czy Black Friday się już zaczął, brzmi – jak najbardziej tak! Nie warto dawać się zwieść symbolicznej dacie, bo od lat markety przejęły już zupełnie inną strategię, oferując black weekend i black week. W ofertach na stronie znajdziemy już całą masę aktualnych promocji związanych ze świętem wyprzedaży. Kosmetyki są wśród nich jednymi z najpopularniejszych.

 

kosmetyki

Black Friday 2021 kosmetyki – na co zwrócić uwagę?

Kosmetyki na Black Friday 2021 poza popularnymi drogeriami oferowane są również w dyskontach, warto o tym pamiętać. Jeśli planujemy zakupy tego typu produktów, należy najpierw przemyśleć, co najbardziej nas interesuje, czy chodzi o kategorię makijaż, pielęgnacja, włosy czy może dłonie i paznokcie. Uwagę zwrócić trzeba na wysokość rabatów, ale na datę promocji. Bywa tak, że niektóre trwają tylko tydzień lub jeden dzień, albo są tak atrakcyjne, że klienci wykupują zapas, w ciągu doby. Przykładowo Rossmann przyciąga hasłem: „Najniższe ceny w roku” i tam warto zajrzeć głównie dla perfum (będą obniżone do 70%) Podobnie jest w sieci Natura (dp -70%) i Super-Pharm (do -60%). Sephora ma ciekawe zniżki na zestawy świąteczne, zaś Ziko Dermo ma setki różnych produktów, których szukać możecie w gazetkach.

Kosmetyki na Black Friday – lista sklepów, które oferują rabaty

Dla osób, które koniecznie chcą kupić kosmetyki na Black Friday 2021, stworzyliśmy specjalną listę sieci zaangażowanych w święto. W gąszczu treści łatwo się pogubić, zwłaszcza jeśli nie mowa już o jednym dniu, a o kilku. Oto lista wraz z datą obowiązywania promocji – szczegóły dotyczące produktów, znajdziecie w poszczególnych gazetkach bądź na stronie sklepów. Kolejność jest przypadkowa.

 • Hebe – black month do 28 listopada.
 • Rossmann – od 25 do 29 listopada
 • Ziko Dermo – od 26 do 28 listopada
 • Super-Pharm – od 19 do 28 listopada
 • Natura – od 18 listopada do 1 grudnia
 • Sephora – od 22 do 28 listopada
 • Jawa – od 26 do 29 listopada
 • Oroflame – do 28 listopada
 • Avon - już trwa, zakończenie prawdopodobnie wraz z końcem miesiąca.
 • Kontigo - 22 – 24 listopada

  Poniżej wybrane gazetki z kosmetykami!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama