Biedronka wprowadziła godzinę promocyjną do końca czerwca!

Weekendowe oszczędzanie w Biedronce trwa cały czerwiec. Kto jeszcze nie skorzystał, nadal ma okazje zdobyć bony, o łącznej wartości 25 zł. Wystarczy przyjść do sklepu o odpowiedniej porze w sobotę i piątek, a zakupy będą tańsze.

Gazetka Biedronka 24.06
Reklama


Weekendowe zakupy w Biedronce

Oszczędzanie z Biedronką nie jest trudne. Sieć przez całe lata obecności w Polsce zorganizowała już tysiące promocji i wyprzedaży. Niezmiennie obowiązuje też program lojalnościowy z kartą Moja Biedronka i aplikacją Twoja Biedronka. Klienci mogą zbierać punkty, wymieniać je na produkty lub vochery, a także korzystają z dedykowanych rabatów dla klubowiczów. W czerwcu dyskont zaprasza do siebie hasłem „W każdy weekend oszczędzaj i zyskuj więcej”. Należy pamiętać o wyznaczonych dniach i godzinach, by załapać się na zniżki. Czy każdy może wziąć udział w akcji?

Biedronka proponuje zakupy o konkretnej porze

W ramach czerwcowej, weekendowej akcji Biedronka wprowadziła kilka zasad. Obowiązują specjalne godziny promocyjne. W piątki i soboty od 15:00 należy zrobić zakupy za minimum 99 zł, by otrzymać vouchery o łącznej wartości 25 zł. Dodatkowe pieniądze wykorzystamy podczas zakupów w kolejnym tygodniu, jednak jest jeden haczyk. Sieć każdego dnia może odciągnąć nam maksymalnie 5 zł z tego bonu, oznacza to, że aby wykorzystać cały musimy przychodzić do sklepu codziennie od poniedziałku do piątku. Akcja dedykowana jest wyłącznie posiadaczom karty klienta. Przed nami ostatni taki weekend, czyli 25 i 26 czerwca. Niestety nie załapiemy się na voucher w niedziele, pomimo że ta będzie handlowa.

Warto pamiętać o tych zasadach:

  • Każdy może wziąć udział w akcji tylko raz, czyli w wybrany weekend w czerwcu może zdobyć voucher o wartości 25 zł.
     
  • Produktów kupionych w ramach voucheru nie możemy zwracać
     
  • Konieczne okazanie jest osobistej karty Moja Biedronka
     
  • Regulamin dostępny jest na stronie internetowej www.biedronka.pl

Gazetka Biedronka 24.06

Biedronka od 24 czerwca proponuje nam nowe promocje. W gazetce ważnej do końca miesiąca znajdziemy m.in. lody Carte Dor w różnych smakach za 1 zł, pod warunkiem kupienia dwóch opakowań 900 ml lub 1000 ml. Dostępne warianty to: wanillia, słony karmel, czekolada i brownie, tiramisu, malina i ciasteczka z kremem.

Prawdziwym hitem są lody Ekipa, które wracają do sprzedaży na zaledwie kilka dni. Między 25 a 27 czerwca w lodówkach znajdziemy te w rozmiarze XL w cenie 1,99 zł za sztukę. Wszystko z okazji pierwszego dnia wakacji. Dzieciaki powinny być też zadowolone z kolorowych mgiełek do ciała z motywami jednorożca i falminga.

Fani Biedronki koniecznie muszą pamiętać o tygodniu portugalskim. Kupując limitowane artykuły Gourmes lub Gallo, każdy ma szanse za zdobycie książki kulinarnej ze 102 przepisami. W sklepach pojawiła się m.in. ośmiornica mrożona, koszyk serów dojrzewających i wysokiej jakości oliwy.

O czym jeszcze warto wiedzieć? W tym tygodniu piwo za darmo w jednym z popularnych sklepów. Bądź na bieżąco z nami czytając blogi i przeglądając gazetki na Ding.pl.

Gazetka Biedronka 24.06:

Co ciekawego w Tesco?

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama