Reklama

Biedronka rozdaje vouchery na zakupy!

Inflacja szleje a produkty w sklepach stają się coraz droższe. Wielu ludziom przysparza to sporo zmartwień. Biedronka wychodzi jednak na przeciw swoim klientom z nową promocją. Teraz każdy ma szansę na otrzymanie vouchera na zakupy.
Promocja w Biedronce
Nowa akcja promocyjna biedronki - do zdobycia vouchery na zakupy

Nowa promocja w Biedronce. Jak zdobyć voucher na zakupy?

Dodatkowe pieniądze na zakupy przydadzą nam się szczególnie teraz, gdy ceny w sklepach stale rosną. Sieć sklepów Biedronka postanowiła wspomóc nieco swoich klientów w tych trudnych czasach. Sposobem na to ma być rozdawanie voucherów na zakupy

Nowa akcja promocyjna Biedronki trwa od 1 do 6 sierpnia 2022 roku. Skorzystać może z niej każdy posiadacz karty lojalnościowej Moja Biedronka. Wystarczy, że zrobi w podanych dniach zakupy za minimum 99 zł - tyle musi wynosić kwota na paragonie już po naliczeniu ewentualnych innych zniżek. Za taki paragon osoba otrzyma voucher o wartości 15 zł. Jest to voucher jednorazowy. Należy wykorzystać w ciągu dwóch dni handlowych po dniu zakupu, za który dostało się voucher. Z promocji można skorzystać tylko raz dziennie.

Jakie produkty podlegają promocji?

Promocji uprawniającej do otrzymania vouchera podlega zakup większości produktów, jednak z kilkoma wyjątkami. Wyłączone są z niej napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt. Oprócz tego nie liczą się takie usługi jak doładowania do telefonów, karty podarunkowe czy doładowania kart podarunkowych. 

Gazetka promocyjna Biedronki

W aktualnej gazetce promocyjnej Biedronki znaleźć można szereg różnorodnych produktów. Dostępne są teraz atrakcyjne oferty na świeże warzywa i owoce, mięso, pieczywo. Znajdziesz tam również słodycze, lody, chemię gospodarczą, produkty kosmetyczne oraz przybory szkolne. A to nie wszystko! Koniecznie zobacz gazetkę z promocjami na naszym serwisie. 

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Wszystko dla małych marzycieli w Lidlu Lidl
18 lipca - 27 sierpnia 2022
Gazetka Lidl
Kakto - promocje na sierpień!Kakto.pl
1 - 31 sierpnia 2022
Gazetka Kakto.pl
AldiAldi
14 - 20 sierpnia 2022
Gazetka Aldi
Carrefour Tarnów - szalona 5-tka!Carrefour
16 - 28 sierpnia 2022
Gazetka Carrefour
Kiełbasa na grilla w Żabce Żabka
10 - 16 sierpnia 2022
Gazetka Żabka
Od oferty aż po montaż w Leroy Merlin Leroy Merlin
3 - 23 sierpnia 2022
Gazetka Leroy Merlin
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
1 - 17 sie 2022
Gazetka Biedronka
Od czwartku w BiedronceBiedronka
11 - 17 sie 2022
Gazetka Biedronka
Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
8 - 20 sie 2022
Gazetka Biedronka
Rossmann - Mega! Przebija wszystko!Rossmann
2 - 15 sie 2022
Gazetka Rossmann
Lidl niezbędny i pomocny! Lidl
16 - 20 sie 2022
Gazetka Lidl
Lidl - powrót do szkołyLidl
25 lip - 27 sie 2022
Gazetka Lidl
Artykuły

Blog

Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.