Biedronka ostrzega klientów przed tymi przekąskami! Są szkodliwe!

Znowu musimy przekazać bardzo złe wieści wszystkim klientom sieci Biedronka. Główny Inspektorat Sanitarny w najnowszym komunikacie ostrzega przed spożywaniem popularnych przekąsek. Niestety dostały się do nich bardzo niebezpieczne substancje, które mogą poważnie zaszkodzić zdrowiu. Dowiedz się wszystkich szczegółów na temat tej sprawy.

Biedronka
Biedronka wycofuje popularne produkty. Fot. Adobe Stock.
Reklama
ding ad-box placeholder

Biedronka musi wycofać te produkty ze sklepów. O jakie produkty chodzi?

W sklepach sieci Biedronka niedawno były już wycofywane niektóre produkty, niestety po krótkim czasie w przypadku kolejnych artykułów wykryto poważne nieprawidłowości. Tym razem chodzi o wafle kukurydziane od marek tj. Good Food i Pano. Niestety w ostatnich dniach mogło je kupić naprawdę dużo klientów, ponieważ są dobrą przekąską, ale stanowią też świetny dodatek do różnych posiłków.

Dlaczego wyżej wymienione wafle kukurydziane muszą zniknąć ze sprzedaż w sklepach sieci Biedronka? Główny Inspektorat Sanitarny poinformował, że powodem jest zastosowanie w ich produkcji składnika, w którym stwierdzono śladową obecność niedozwolonego środka ochrony roślin.

Sytuacja jest naprawdę poważna, ponieważ spożycie trefnych wafli kukurydzianych może doprowadzić do groźnych konsekwencji zdrowotnych. Jeżeli okaże się, że masz je w domu, wtedy od razu je wyrzuć lub jeśli są nieotwarte, to oddaj je do najbliższego sklepu sieci Biedronka. Szczegółowe dane o szkodliwych produktach znajdziesz w dalszej części naszego artykułu.

Wafle kukurydziane z Biedronki są szkodliwe - szczegółowe dane

W tym miejscu chcemy podkreślić, że Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega tylko i wyłącznie przed niektórymi partiami wafli kukurydzianych od marek tj. Good Food i Pano. Poniżej wskazaliśmy wszystkie szczegółowe dane na ich temat z najnowszego komunikatu GIS. Zapoznaj się z tymi informacjami i przekonaj się, czy nie masz trefnych produktów w swoim domu.

Nazwa produktu: Solone Wafle Kukurydziane 105 g.    
Data minimalnej trwałości/nr partii: 2023-12-15, 2023-12-17.
Nr kodu kreskowego: EAN: 5900125001836.
Wyprodukowano dla: Good Food Products Sp. z o.o.

Wafle kukurydziane Good Food. Fot. GIS.

Nazwa produktu: Solone Wafle Kukurydziane 35 g.
Data minimalnej trwałości/nr partii: 2023-12-16.
Nr kodu kreskowego: EAN: 5900125005643.
Wyprodukowano dla: Good Food Products Sp. z o.o.

Wafle kukurydziane Good Food. Fot. GIS.

Nazwa produktu: Pano Wafle Cienkie Kukurydziane z Kaszą Jaglaną i Pieprzem, 105 g.    
Data minimalnej trwałości/nr partii: 2023-12-16.
Nr kodu kreskowego: EAN: 5900125008750.
Wyprodukowano dla: Jeronimo Martins Polska S.A.

Wafle kukurydziane Pano. Fot. GIS.

Nazwa produktu: Pano Wafle Cienkie Kukurydziane z solą morską, 105 g.    
Data minimalnej trwałości/nr partii: 2023-12-17.
Nr kodu kreskowego: EAN: 5900125008743.
Wyprodukowano dla: Jeronimo Martins Polska S.A.

Wafle kukurydziane Pano. Fot. GIS.

Żabka też ostrzega przed waflami kukurydzianymi!

Niedawno na naszym blogu Ding.pl informowaliśmy, że Żabka na swojej stronie internetowej ostrzega klientów przed m.in. waflami kukurydzianymi od marki Good Food, które wskazaliśmy wyżej. Komunikat sieci dotyczy też innych produktów, które mogą zaszkodzić zdrowiu. Wszystkie szczegóły na ten temat przeczytasz w poniższym artykule.

Żabka ostrzega: Nie jedz tych produktów! Są szkodliwe dla zdrowia!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.