• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Biedronka instaluje coraz więcej kas samoobsługowych w swoich sklepach

Klienci Biedronki będą mogli w coraz większej liczbie sklepów płacić za zakupy w szybki i prosty sposób za pośrednictwem kas samoobsługowych. Do tej pory popularna sieć handlowa zainstalowała około 4000 takich urządzeń w ponad 1100 placówkach.

Kasy samoobsługowe są już w co trzeciej Biedronce!

W 2020 r. Biedronka zainstalowała około 2500 kas samoobsługowych w 750 sklepach w różnych miejscach naszego kraju. W tym miejscu warto przypomnieć, że w 2019 r. takich urządzeń pojawiło się w placówkach sieci znacznie mniej - 1100 kas samoobsługowych w ponad 320 sklepach. 

Obecnie Biedronka posiada już około 4000 kas samoobsługowych w ponad 1100 sklepach - oznacza to, że takie urządzenia są już w co trzeciej lokalizacji. W porównaniu do innych popularnych sieci handlowych, te liczby robią naprawdę duże wrażenie. Przykładowo, Lidl na razie posiada tylko 300 takich kas.

Duża dostępność kas samoobsługowych w sklepach Biedronki z pewnością zachęci klientów, którzy lubią korzystać z nowoczesnych rozwiązań zwiększających komfort dokonywania zakupów. Za pomocą tych urządzeń można szybko kupić najpotrzebniejsze produkty bez konieczności stania w długich kolejkach.

Sprawdź też, jaką ofertę przygotowała Biedronka w swojej najnowszej gazetce promocyjnej!

Jakie promocje są dostępne w inncych sklepach? Sprawdź!

Gazetka E.Leclerc:

Gazetka Intermarche:

Kamil Dębski

Pisał artykuły zarówno dla małych serwisów tematycznych, jak i dużych portali informacyjnych. Cały czas rozwija swoje umiejętności w tworzeniu tekstów i nie boi się wyzwań. Jego największą pasją jest muzyka! Słucha różnych gatunków, lubi odkrywać nowe nagrania, jak i brzmienia z przełomu lat 80. i 90. Ponadto kolekcjonuje winyle. W lato jeździ na festiwale muzyczne. Na co dzień jest osobą energiczną i towarzyską.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Zakupy
  • Kasy samoobsługowe
  • Biedronka
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Od czwartku w Lidlu! Lidl
25 - 27 lutego 2021
Gazetka Lidl
Podłogi i drzwi w Castoramie!Castorama
10 - 28 lutego 2021
Gazetka Castorama
Agata gwarantuje rabaty do 30%Agata
12 - 27 lutego 2021
Gazetka Agata
To nigdy nie było takie proste - Leroy MerlinLeroy Merlin
10 lutego - 2 marca 2021
Gazetka Leroy Merlin
Czas na porządki z TescoTesco Centra Handlowe
25 lutego - 3 marca 2021
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Zakupowe fantazje w IntermarcheIntermarche Super
23 lutego - 1 marca 2021
Gazetka Intermarche Super
Rossman pomaga kobietomRossmann
16 - 28 lut 2021
Gazetka Rossmann
Radość z dojrzałości Rossmann SkarbRossmann
1 sty - 31 mar 2021
Gazetka Rossmann
Rossmann - przygotuj się do świąt!Rossmann
1 - 15 mar 2021
Gazetka Rossmann
Agata gwarantuje rabaty do 30%Agata
12 - 27 lut 2021
Gazetka Agata
Podłogi i drzwi w Castoramie!Castorama
10 - 28 lut 2021
Gazetka Castorama
To nigdy nie było takie proste - Leroy MerlinLeroy Merlin
10 lut - 2 mar 2021
Gazetka Leroy Merlin

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge