• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Biedronka i Gang Fajniaków zachęcają do udziału w konkursie! Nagroda jest zaskakująca!

Gang Fajniaków to nowi bohaterowie Biedronki są ekologiczni i zachęcają do wspólnego dbania o środowisko. Teraz przygotowali konkurs na uczniów!

Biedronka rozpoczyna konkurs

„Szkolne przygody Gangu Fajniaków” to nazwa nowego konkursu zorganizowanego przez Biedronkę. Rozpoczął się on 21 września, a zakończy się 18 listopada! Uczniowie zachęcani są do udziału ciekawymi nagrodami, ale to nie wszystko. Akcja poświęcona jest całym szkołom, a bawić mogą się też nauczyciele. Biorąc udział w akcji, można poszerzyć wiedzę o środowisku i ekologii. Konkurs skierowany jest dla uczniów zerówek i szkół podstawowych.

Jak dołączyć do akcji?

Aby wziąć udział, należy zarejestrować się na stronie Biedronki i pobrać specjalne materiały. Jest jeden warunek, musi zrobić to nauczyciel danej klasy. Zestawy materiałów zawierają audiobooki, scenariusze lekcji, oraz materiały wideo. Wszystko to z udziałem Fajniaków. Nauczyciel ma za zadanie wybrać jeden z czterech planów zajęć związanych z jednym z czterech żywiołów, następnie przeprowadzić lekcje zgodnie z wykorzystaniem wysłanych treści i udokumentować ją w dowolny sposób. Ostatecznym zadaniem jest stworzenie prac plastycznych przez dzieci. Powinny być one inspirowane również jednym z żywiołów – ogniem, ziemią, wodą lub powietrzem.

Gazetka Biedronka:

Co można wygrać?

Za udział w konkursie przewidziana jest główna nagroda — Grand Prix. Zwycięska szkoła będzie miała wyremontowane tereny zielone przez sieć Biedronka. Co ważne takich nagród głównych jest aż 15. Oznacza to, że ostatecznie Biedronka wyremontuje aż 15 podwórek szkolnych, a dodatkowo wyposaży je w kosze do segregacji i żarówki oszczędzające energie. Jak widać, cel jest bardzo szlachetny. Dzięki Biedronce wiele szkół będzie mogło jeszcze lepiej dbać o swoje tereny, a uczniowie i nauczyciele będą mieli więcej okazji do dbania o środowisko naturalne. Pozostałe nagrody to maskotki Fajniaki i książki dla dzieci. Otrzyma je aż 400 klas z całej Polski. Nagrody czekają również na nauczycieli, Ci będą mogli zgarnąć bony na zakupy w Biedronce lub pluszaki Fajniaki, książki i naklejki. Jak sami widzicie, jest o co walczyć! Wyniki konkursu poznamy 3 grudnia.

Zainstaluj naszą aplikację Ding i stwórz własną listę zakupową! Dowiesz się które produkty są teraz w promocji i zaoszczędzisz naprawdę sporo pieniędzy!

Sprawdź też ofertę Intermarche!


 

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Pluszaki
  • Intermarche
  • Ding poleca
  • Fajniaki
  • Biedronka
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Hity Tygodnia w sklepach Polomarket  POLOmarket
20 - 26 stycznia 2021
Gazetka POLOmarket
Leroy Merlin - remont nigdy nie był tak prostyLeroy Merlin
20 stycznia - 9 lutego 2021
Gazetka Leroy Merlin
Idealnie dopasowana łazienka z CastoramąCastorama
20 stycznia - 7 lutego 2021
Gazetka Castorama
Od poniedziałku w LidluLidl
25 - 27 stycznia 2021
Gazetka Lidl
Zmiana wystroju z Agatą Agata
15 - 31 stycznia 2021
Gazetka Agata
Urządź sypialnie z Black Red WhiteBlack Red White
28 grudnia 2020 - 3 lutego 2021
Gazetka Black Red White
Rossmann przebija wszystkoRossmann
16 - 31 sty 2021
Gazetka Rossmann
Urządź sypialnie z Black Red WhiteBlack Red White
28 gru 2020 - 3 lut 2021
Gazetka Black Red White
Zmiana wystroju z Agatą Agata
15 - 31 sty 2021
Gazetka Agata
Oczywiste wybory w BiedronceBiedronka
18 sty - 3 lut 2021
Gazetka Biedronka
Katalog promocyjny LidlLidl
25 - 30 sty 2021
Gazetka Lidl
Prezenty na Dzień Babci i Dziadka w BiedronceBiedronka
11 - 27 sty 2021
Gazetka Biedronka

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge