Biedronka Home. To już 20 milionów wizyt!

Znana sieć ma "w rękawie" atuty. To przede wszystkim produkty wysokiej jakości, w niskich cenach, i co ważne, dla wszystkich klientów - produkty dostępne nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale także online. Jakie produkty znajdziemy w internetowym sklepie, a także z jakich kategorii je wybierzemy - przeczytasz w artykule!

Internetowy sklep Biedronki - sukces w krótkim czasie
Obecnie, w stałej ofercie sklepu internetowego Biedronka Home jest ponad 2,5 tys. produktów. Źródło: Adobe Stock
Reklama

Po roku - daleki skok

Nie minął nawet rok od uruchomienia witryny sklepowej pod nazwą Biedronka Home, a stała się ona jedną z najpopularniejszych platform sklepowych online w Polsce.

Jak podkreśla dyskonter, było to możliwe dzięki doskonale przygotowanej ofercie odpowiadającej na potrzeby klientów, którzy regularnie wybierają artykuły wyposażenia wnętrz, sprzęt AGD czy różnego rodzaju narzędzia warsztatowe. Obecnie, w stałej ofercie sklepu internetowego Biedronka Home jest ponad 2,5 tys. produktów.

Nie tylko stacjonarnie

Klienci przekonali się, że Biedronka może oferować produkty wysokiej jakości w niskich cenach, nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale także online. Z tego powodu m.in. nie dziwi fakt, że niedawno została przekroczona magiczna bariera 20 mln wizyt w sklepie Biedronka Home. 

Wśród hitów sprzedażowych, w bieżącym roku znalazły się m. in. wiertarko-wkrętarka, grill kontaktowy i odkurzacz piorący. 

Najbardziej popularne artykuły w Biedronka Home

Do najbardziej popularnych kategorii zakupowych, które odnotowuje właściciel sklepu Biedronka Home w tym roku, należą m.in.:

 • produkty z kategorii Kuchnia i Akcesoria Kuchenne, np. zestawy garnków i zastawy stołowe,
 • małe AGD i Elektronika, np. grill kontaktowy i frytkownica,
 • Warsztat i Auto, np. wiertarko-wkrętarka i odkurzacz piorący,
 • Tekstylia Domowe, np. pościele i dywany.

- Stale poszerzamy naszą ofertę produktową, w której szczególny nacisk kładziemy na współpracę z nowymi partnerami handlowymi, którzy do tej pory nie mieli okazji współpracować z Biedronką. Chcemy, by każdy klient znalazł u nas nie tylko to, czego szuka, ale również by miał przekonanie, że trafił na najlepszą okazję zakupową w Polsce - mówi Jarosław Stefańczyk, dyrektor kategorii odpowiedzialny za strategię asortymentową sklepu internetowego Biedronka Home.

Szeroka oferta zadowoli każdego klienta

Biedronka Home jest nowoczesnym sklepem internetowym. Sklep online ma w ofercie liczne artykuły przemysłowe. Dostawy realizowane są na terenie całego kraju bezpośrednio pod wskazany adres lub do wybranego paczkomatu InPost. Oferta jest podzielona na kilka kategorii:

 • Kuchnia,
 • Dom i Ogród,
 • Elektronika,
 • Warsztat i Auto,
 • Sport i Hobby,
 • Zdrowie i Uroda,
 • Dziecko oraz Moda.

Nawigację po sklepie ułatwiają trzy pomocne zakładki interproduktowe: Promocje, Bestsellery, Nowości. Co ważne dla każdego klienta sklep dostępny jest całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama