Bestsellery z Mango dostępne w Carrefour i Biedronce!

Wybierasz się na zakupy do Carrefour? Te produkty mogą Cię zaskoczyć!

Reklama

Telezakupy Mango w Carrefour?

Robiąc zakupy w Carrefour, nie powinieneś tego przeoczyć! W sklepie pojawiły się znane produkt z Mango. Teraz, aby zdobyć urządzenie, nie musicie włączać telewizji. Wiele potrzebnych sprzętów znajdziecie w sklepie stacjonarnym. Urządzenia ułatwiające życie codzienne mogą przydać się wielu z nas. Znajdziecie asortyment do sprzątania, sprzęt kuchenny, przenośne klimatyzatory, niezbędnik do sypialni, hity do domu i ogrodu oraz innowacyjne trampki Walkmaxx. Wygląda to naprawdę zachęcająco, a produkty znajdziecie na hali Carrefoura.

Gazetka Carrefour!

Oferta nie dotyczy wszystkich sklepów. Lista sklepów, które biorą udział w akcji, umieszczona jest na stronie internetowej Mango.
Produkty wspomnianej marki cieszą się wysoką jakością i uznaniem. Teraz będziesz mógł sprawdzić je w sklepie i zdecydować o zakupie. Są popularna i wykorzystywane przez tysiące klientów, a teraz i ty, w prostszy sposób możesz dołączyć do tego grona. Ceny wcale nie są wygórowane, przykładowo za elektryczny młynek do kawy zapłacisz 34,99 zł, elektryczną patelnię do naleśników 79,99, a urządzenie wielofunkcyjne do gotowania 199,99 zł.

 

Mango w Biedronce!

Produkty Mango można znaleźć też w sklepie Biedronka, jednak nie mamy tutaj tak bogatej oferty. Już od 07 września w wybranych sklepach znaleźć można myjkę elektryczna Window Magic Rovus, a za miesiąc-od 19 października dostępny będzie Multifresh Basic, urządzenie z funkcją blendowania próżniowego i pakowania. Dzięki niemu można uzyskać z owoców i warzyw aż do 74% więcej witamin niż przy użyciu innych blenderów.

Jesteście ciekawi produktów, odwiedźcie sklepy i sprawdźcie, gdzie dostępne są wybrane sprzęty! Aby być na bieżąco z promocjami zainstaluj naszą aplikację Ding

Sprawdź też promocje w  Intermarche!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama