Auchan? Tak, teraz oszczędzisz na zakupach!

Maj jest dla wielu osób miesiącem spodziewanych, ale także tych nieoczekiwanych wydatków. Dlatego, aby wesprzeć konsumentów w oszczędzaniu na zakupach, znana sieć handlowa startuje z nową akcją. O szczegółach przeczytasz w artykule.

Auchan zaprasza w maju na oszczędne zakupy
Nowa kampania sieci handlowej koncentruje się na zapewnieniu najlepszych cenowo ofert dla klientów. Źródło: Adobe Stock
Reklama

Nowa inicjatywa dla oszczędzających pieniądze

Sklepy Auchan zapraszają na nowe "Wielkie majowe ODKRYCIA CENOWE". Jak podaje sieć handlowa, jej kolejna inicjatywa wpisuje się w  program niskich cen, który jest realizowany z myślą o ochronie siły nabywczej polskich konsumentów.  

Jakie produkty kupimy taniej?

W ramach akcji "Wielkie majowe ODKRYCIA CENOWE" na klientów Auchan, przez cały miesiąc czekają wyjątkowe oferty cenowe. Codziennie taniej można kupić inny produkt. Promocje obejmują szerokie spektrum towarów:

  • produkty spożywcze,
  • kosmetyki,
  • chemię gospodarczą,
  • zabawki,
  • artykuły sportowe,
  • meble ogrodowe. 

Niespodzianka dla posiadaczy Karty Skarbonka

Specjalna gratka czeka na posiadaczy karty Skarbonka, którzy robiąc zakupy w wybrane dni w maju, w hipermarketach i supermarketach Auchan, otrzymają dodatkowo e-bon w wysokości 20 zł na kolejne zakupy. Osoby ze statusem Senior na karcie Skarbonka - mogą liczyć na zniżkę 50 proc. na dwa produkty.

- Kampania, która trwa w naszych sklepach przez cały maj to projekt wyjątkowy z kilku względów. Przede wszystkim, co dziś jest szczególnie ważne, koncentruje się ona na zapewnieniu najlepszych cenowo ofert. Natomiast o szczególnym charakterze tej inicjatywy decyduje duża różnorodność podejmowanych przez nas działań i ich dynamika - każdego dnia oferujemy nowe promocje i angażujemy naszych klientów. W ramach kampanii wprowadziliśmy też wiele elementów, które pomagają w dokonywaniu przez klientów coraz bardziej świadomych wyborów, także w kontekście odpowiedzialności społecznej – mówi Hanna Bernatowicz, dyrektor komunikacji Auchan Retail Polska.

Co jest dziś w promocji? Warto sprawdzić!

O aktualnej w danym dniu promocji kupujący mogą dowiedzieć się na stronie Auchan.pl oraz ze specjalnie przygotowanego kalendarza ustawionego przy wejściu na halę sklepową.

Do 14 maja br. klienci Auchan będą mogli wziąć udział w konkursie na przepis z produktami marki PEWNI DOBREGO. Nagrodą są warsztaty z Jolą Kleser, które odbędą się 3 czerwca br. w Pracowni Smaków w Katowicach.

Wydarzenia towarzyszące - wymień stary sprzęt na nasiona!

Jak informuje sieć handlowa, akcji "Wielkie majowe ODKRYCIA CENOWE", która będzie trwała cały miesiąc, do 27 maja br., towarzyszą również ogólnopolskie i lokalne projekty. Są to np. sprzedaż maskotki Bobra Julka na rzecz Federacji Polskich Banków Żywności, czy akcja Gospodarki Obiegu Zamkniętego – zbiórka małego AGD w zamian za nasiona, która odbędzie się w dniach 19-20.05 br. Akcji towarzyszy kampania informacyjna w telewizji i radiu – spoty pod hasłem „Dbamy o Twój portfel”, w Internecie oraz w gazetkach.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama