Auchan ma misie podobnie jak Rossmann. Dzięki nim pomożesz dzieciom!

Auchan zaprezentował pluszowe Bobry, maskotki, które można kupić po to, by wesprzeć poszkodowane losem dzieci i wybraną fundację. Dzięki takim akcjom Boże Narodzenie staje się przyjemniejszym okresem w roku dla wielu osób. Jak dołączyć do pomagania? Zdradzamy szczegóły!

Auchan i bóbr Julek.
źródło: Auchan
Reklama
ding ad-box placeholder

Auchan pomaga przed Bożym Narodzeniem

„Z Julkiem bobrem dziel się dobrem” takie hasło znajduje się na stronie internetowej sieci Auchan. Od jakiegoś miesiąca stale zostajemy wprowadzani w nastrój świąteczny przez znane sieci handlowe. Te przypominają o Bożym Narodzeniu nie tylko poprzez eksponowanie ozdób choinkowych czy dekoracji, lecz również dzięki specjalnym akcjom charytatywnym. Niebawem wraca między innymi seria kultowych misi w Rossmannie. Teraz okazuje się, że swoje pluszaki ma drogeria, ale również znany, francuski dyskont.

Auchan zorganizował taką akcję już rok temu, wtedy dedykowano ją opuszczonym i osieroconym dzieciom ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce i apelowano do klientów o dołączenie. Teraz jest podobnie, jednak pieniądze otrzyma telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Głównym bohaterem wszystkiego jest Bób Julek, czyli pluszak o wielkim sercu, którego historia zaczyna się w krainie zabawek. Okazało się, że niespodziewanych okolicznościach stracił… jeden ząb. Następnie trafił do miejsca, gdzie robi się wyjątkowe rzeczy dla innych i był to właśnie wspominany sklep. Przychodząc tam, każdy może zaangażować się w pomaganie.


 

Maskotki Bobry z Auchan – jak je zdobyć?

Specjalna kolekcja zabawek dostępna jest we wszystkich sklepach Auchan w Polsce. Każdy z nich to tzw. bohater dnia codziennego. Widzimy maskotki w stroju lekarzy, ratowników czy policjantów. Mają przypominać o tym, jak ważne jest w codziennym życiu ich wsparcie. To, też próba podziękowania za miniony rok w pandemii, gdy spoczywało na nich wyjątkowo dużo obowiązków. Na czele oczywiście bóbr Julek.

Na stronie głównej Auchan nie można znaleźć jeszcze informacji odnośnie do ceny maskotek, być może te pojawią się wkrótce. Wiadomo jednak, że całkowity dochód ze sprzedaży bobrów trafi w ręce telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży. To bardzo ważna inicjatywa. Okazuje się, że każdego dnia o wsparcie proszą młodociani z całego kraju. Za działania pomocowe odpowiedzialna jest fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, w której wyspecjalizowani opiekuni zajmują się trudnymi i sprawami życia codziennego. Maskotki dostępne są w dyskoncie do 24 grudnia. Oto jak wyglądają:

Auchan bobry
źródło: AuchanW tym miejscu zachęcamy też do sprawdzenia gazetki Auchan i innych sieci na Ding.pl. Oferty świąteczne mogą zainspirować cię do klimatycznego urządzenia wnętrza lub zakupu prezentów dla bliskich.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder