• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Auchan i Carrefour zaczęły współpracę ze znanymi stacjami paliw

Z informacji podanych przez dziennik Puls Biznesu wynika, że Auchan i Carrefour podjęły współpracę ze znanymi stacjami paliw, na których powstaną małe sklepy. W najbliższych miesiącach dwie sieci popularnych supermarketów będą testować to rozwiązanie.

Na jakich stacjach benzynowych pojawią się sklepy od Auchan? 

W Pulsie Biznesu możemy przeczytać, że Auchan nawiązał współpracę ze stacjami paliw BP.  Pojawią się na nich nieduże sklepy z produktami pierwszej potrzeby. Na razie działa tylko jeden taki sklep o nazwie Easy Auchan, został otwarty w Warszawie. Do końca roku mają pojawić się jeszcze dwa.

Taka liczba sklepów na stacjach paliw wystarczy do tego, aby przeprowadzić szczegółową analizę dotyczącą tego rozwiązania i uzyskać odpowiedzi w kwestii uruchomienia następnych sklepów Easy Auchan w innych polskich miastach. Testy mają potrwać około sześciu miesięcy. 

Carrefour rozpoczął współpracę z Totalem

Artykuł Pulsu Biznesu informuje, że Carrefour zapowiedział powstanie minimum dziesięciu sklepów Carrefour Express na stacjach benzynowych Totala, który obecnie posiada 42 lokalizacje na terenie całego kraju. Małe sklepy tej sieci mają zostać otwarte w ciągu pół roku.

W tym miejscu należy też podkreślić, że tego typu rozwiązania były już wcześniej sprawdzane przez stacje paliw Orlen, które weszły we współpracę z sieciami Tesco i Eurocashem. Orlen po czasie stworzył postanowił stworzyć własną markę O!Shop, która obecnie posiada około 600 sklepów. 

Zachęcamy do sprawdzenia najnowszych gazetek promocyjnych od Auchan i Carrefoura!

Kamil Dębski

Pisał artykuły zarówno dla małych serwisów tematycznych, jak i dużych portali informacyjnych. Cały czas rozwija swoje umiejętności w tworzeniu tekstów i nie boi się wyzwań. Jego największą pasją jest muzyka! Słucha różnych gatunków, lubi odkrywać nowe nagrania, jak i brzmienia z przełomu lat 80. i 90. Ponadto kolekcjonuje winyle. W lato jeździ na festiwale muzyczne. Na co dzień jest osobą energiczną i towarzyską.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Zakupy
  • Ding poleca
  • Carrefour
  • Auchan
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Hity tygodnia w Polomarket POLOmarket
27 stycznia - 2 lutego 2021
Gazetka POLOmarket
Zmiana wystroju z Agatą Agata
15 - 31 stycznia 2021
Gazetka Agata
Idealnie dopasowana łazienka z CastoramąCastorama
20 stycznia - 7 lutego 2021
Gazetka Castorama
Kaufland - od czwartku do środyKaufland
21 - 27 stycznia 2021
Gazetka Kaufland
Od poniedziałku w LidluLidl
25 - 27 stycznia 2021
Gazetka Lidl
Okazje na dzień babci i dziadka w TescoTesco Centra Handlowe
21 - 27 stycznia 2021
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Rossmann przebija wszystkoRossmann
16 - 31 sty 2021
Gazetka Rossmann
Rossmann przebija wszystko!Rossmann
1 - 15 lut 2021
Gazetka Rossmann
Urządź sypialnie z Black Red WhiteBlack Red White
28 gru 2020 - 3 lut 2021
Gazetka Black Red White
Zmiana wystroju z Agatą Agata
15 - 31 sty 2021
Gazetka Agata
Katalog promocyjny LidlLidl
25 - 30 sty 2021
Gazetka Lidl
Oczywiste wybory w BiedronceBiedronka
18 sty - 3 lut 2021
Gazetka Biedronka

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge