• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Aliexpress stacjonarny w Polsce?

Zakupy na Aliexpress są wśród Polaków bardzo popularne. Czy już niedługo będzie można robić je nie tylko online?

Zakupy przez Internet robi dziś duża część Polaków. Szukamy jak najtańszych rozwiązań i stron, na których najbardziej opłaca się coś kupić. Jednym z takich serwisów sprzedażowych jest Aliexpress. To jeden z chińskich gigantów, który cieszy się popularnością na całym świecie. Kupić możemy tam produkty gównie dostawców chińskich.

Sklep należy do Alibaba Group, a stworzony został już w 2010 roku. Kupując przez Aliexpres, możemy liczyć na spory wybór towarów. Serwis oferuje aż 13 kategorii. Są to m.in. Moda, telefony i telekomunikacja; komputery, artykuły biurowe, szkolne, zegarki i wiele innych. Cały asortyment cechują niskie ceny i wiele promocji.

Sprawdź ofertę sieci Polomarket!

Czy powstanie stacjonarny Aliexpress w Polsce?

Dyrektor operacyjny Aliexpress, Gary Topp powiedział w jednym z wywiadów, że chciałby uruchomić nowy projekt. Jego celem byłoby stworzenie stacjonarnej placówki Aliexpress w Polsce. Jak się okazuje, Polacy kupują w tym serwisie coraz częściej. Pomimo że jest to realny do wprowadzenia plan, to z powodu panującej sytuacji epidemiologicznej, realizacja pomysłu może się przesunąć nawet w latach. Z tego powodu brak konkretnych terminów. Podobne stacjonarne sklepy działają już w Hiszpanii.

Zakupy online możesz robić też w Intermarche:

Aliexpress a polscy producenci?

Ze strony Aliexpress padły też deklaracje, że na serwisach wystawiać swoje produkty będą mogły również przedsiębiorstwa z Polski. Taką możliwość ma już np. Rosja czy Turcja. Kiedy zostanie zrealizowany ten plan? Tego jeszcze nie wiadomo. Brak konkretnych dat i szczegółów. Pozostaje mieć nadzieje, że nie poprzestanie na planach.

Zobacz katalog online Lidl

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Polomarket
  • Lidl
  • Intermarche
  • Zakupy online
  • Moda
  • Aliexpress
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Superłupy w KauflandKaufland
22 - 28 października 2020
Gazetka Kaufland
Stylowe wnętrza z Leroy MerlinLeroy Merlin
7 - 27 października 2020
Gazetka Leroy Merlin
Dobrych snów życzy IKEA GdańskIKEA
20 października - 3 listopada 2020
Gazetka IKEA
Najwspanialsze upominki w ActionAction
14 października - 10 listopada 2020
Gazetka Action
Dom gotowy na jesień z Agatą!Agata
19 - 31 października 2020
Gazetka Agata
Od poniedziałku w LidluLidl
26 - 28 października 2020
Gazetka Lidl
Skarb RossmannRossmann
1 - 31 paź 2020
Gazetka Rossmann
Mega promki na makijaż w Rossmann!Rossmann
16 - 31 paź 2020
Gazetka Rossmann
Stylowe wnętrza z Leroy MerlinLeroy Merlin
7 - 27 paź 2020
Gazetka Leroy Merlin
Dom gotowy na jesień z Agatą!Agata
19 - 31 paź 2020
Gazetka Agata
Katalog Castorama 2020Castorama
24 cze - 31 gru 2020
Gazetka Castorama
Katalog sklepu online LidlLidl
7 wrze - 30 lis 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge