• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Akcja Gang Fajniaków wydłużona w sieci Biedronka!

Biedronka wydłuża akcję promocyjną, której głównym celem jest zdobycie maskotki z Gangu Fajniaków. Zdobycie specjalnych naklejek z punktami umożliwiającymi odbiór pluszaka, zostaje przedłużony o 3 dni.

Obecna edycja Gang Fajniaków zastąpiła popularny już Gang Słodziaków w sieci Biedronka. To świetna frajda dla najmłodszych, ale nie tylko. Promocja zachęca dorosłych do kupna owoców lub warzyw. To właśnie dzięki tym produktom można zdobyć dodatkowe punkty, które później można wymienić z kolei na maskotki. 

Gang Fajniaków zostaje wydłużony do 21 listopada, a odbiór maskotek możliwy jest do 5 grudnia 2020 r. Każde 50 zł wydane w Biedronce to 1 punkt. To doskonała wiadomość dla wszystkich uczestników popularnej już zabawy.

Zbieraj punkty i wymieniaj na pluszaki!

Gang Fajniaków dostarcza naszym pociechom wiele radości i zabawy. W zależności od ilości zdobytych punktów, można je wymienić na cenne nagrody:

•    Książka z przygodami Gangu Fajniaków za 15 pkt.
•    Jedną z wielu maskotek za zdobycie 60 pkt. 

Gazetka Biedronka:


W kolekcji pluszaków znalazły się barwne postacie: foka Frania, jarzębinowa Julka, piesek Piotruś, dąb Dyzio i ważka Wiola, chmurka Celinka, słońce Sonia, kropla Ksenia, smog Stefek oraz drzewo Dobromir.
Cena regularna książki to 9,99 zł. Można także zakupić maskotkę w cenie 39,99 zł. Każda z wyżej wymienionych postaci ma indywidualne przesłanie np. Kropelka Ksenia przypomina o tym, że warto oszczędzać wodę, a Pies Piotruś nawiązuje do troski o zwierzęta. Tzw. kodeks Fajniaków oraz regulamin promocji, możliwy jest do pobrania na stronie: gangfajniakow.pl

Zbieranie naklejek może być nie tylko świetną zabawą, ale także cennym treningiem w zdobywaniu celu. Kolekcjonowanie maskotek z gangów, stało się doskonałą zabawą w wielu domach, a kupowanie dodatkowo owoców lub warzyw - korzyścią dla zdrowia.  
 

Gazetki promocyjne!


 

Monika Półtorak

Miłośniczka dobrych książek, kina i teatru. W wolnej chwili chętnie wskakuje na rower w poszukiwaniu nowych dla siebie dróg. Kocha lato, uwielbia kwiaty i stara się pamiętać o tym, że śmiech to samo zdrowie. Pasjonatka dobrej, najlepiej włoskiej kuchni.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Polomarket
  • Intermarche
  • Ding poleca
  • Promocje
  • Maskotki
  • Fajniaki
  • Biedronka
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Świąteczne miasteczko w Leroy MerlinLeroy Merlin
20 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Od poniedziałku w LidluLidl
30 listopada - 2 grudnia 2020
Gazetka Lidl
Katalog świątecznych Promocji PlusPlus
13 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Plus
Prezenty, które inspirują w Media MarktMedia Markt
20 listopada - 10 grudnia 2020
Gazetka Media Markt
Smakuj chwile z Black Red WhiteBlack Red White
12 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Black Red White
Najnowsze okazje w Polomarket!POLOmarket
25 listopada - 1 grudnia 2020
Gazetka POLOmarket
Inspiracje prezentowe w RossmannRossmann
16 - 31 gru 2020
Gazetka Rossmann
Urocze dekoracje na święta w RossmannRossmann
1 - 15 gru 2020
Gazetka Rossmann
Katalog zabawki - sklep onlineLidl
23 paź - 24 gru 2020
Gazetka Lidl
Świąteczne miasteczko w Leroy MerlinLeroy Merlin
20 lis - 24 gru 2020
Gazetka Leroy Merlin
W świątecznym nastroju w Kaufland!Kaufland
5 lis - 5 gru 2020
Gazetka Kaufland
Ciekawe propozycje na jesień w Kiku!KIK
12 paź - 23 gru 2020
Gazetka KIK

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge