Tagi

Domestos Przedłużona Moc Pine Fresh Płyn czyszcząco-dezynfekujący 1 l - oferty i gazetki promocyjne

Dodaj frazę "Domestos Przedłużona Moc Pine Fresh Płyn czyszcząco-dezynfekujący 1 l" do ulubionych, a otrzymasz powiadomienia o nowych ofertach
Nowy Domestos Przedłużona Moc* to następna generacja chlorowych płynów z aktywnymi cząsteczkami zapobiegającymi osadzaniu się kamienia, które przylegają do powierzchni toalety nawet poniżej linii wody, by usuwać plamy i pomagać zapobiegać osadzaniu się kamienia. *w porównaniu do płynu Domestos 24H plus.

Obecnie nie posiadamy produktów i gazetek z tagiem "Domestos Przedłużona Moc Pine Fresh Płyn czyszcząco-dezynfekujący 1 l". Sprawdź podobne oferty:

Reklama

Domestos Przedłużona Moc Pine Fresh Płyn czyszcząco-dezynfekujący 1 l - gazetki promocyjne

Brak wyników

Informacje o produkcie

 1. Składniki

  • Zawiera substancje czynną: podchloryn sodu: 4,5 g /100 g (aktywny chlor 4,28%)
  • kompozycja zapachowa
  • mydło
  • niejonowe środki powierzchniowo czynne
  • <5% związki wybielające na bazie chloru
 2. Przygotowanie i stosowanie

  Sposób użycia: By otworzyć: ściśnij nakrętkę i przekręć w kierunku odwrotnym do ruchu wskazówek zegara. Po użyciu: nałóż nakrętkę i przekręć zgodnie z ruchami wskazówek zegara aż usłyszysz kliknięcie. Dezynfekcja - nierozcieńczony: Proces dezynfekcji poprzedzić myciem powierzchni. Działanie bakteriobójcze, grzybobójcze, sporobójcze i wirusobójcze - po 15 min. Na powierzchniach nieumytych: po 30 min. Muszle toaletowe: rozprowadzić równomiernie pod górną krawędzią muszli (około 80 ml), pozostawić na noc by zabić zarazki, spłukać. Skuteczność bójcza (zakres bakteriobójczy i drożdżakobójczy) do 7 spłukań toalety. Dla optymalnych rezultatów i długotrwałej ochrony przed kamieniem i zarazkami używaj produktu co najmniej raz dziennie. Wlot studzienki wanny, umywalki: wlać, aby wydezynfekować i usunąć przykry zapach. Pozostawić na noc, spłukać. Przed użyciem na delikatnych powierzchniach (wanny, umywalki) sprawdzić najpierw w mało widocznym miejscu. Dezynfekcja - rozcieńczony: Proces dezynfekcji poprzedzić dokładnym myciem powierzchni / materiałów. Duże powierzchnie (np. podłogi, kafelki, powierzchnie robocze): działanie bakteriobójcze, grzybobójcze, wirusobójcze - po 15 minutach. Dodać 180 ml płynu (1 nakrętka = 15 ml) do 5 l wody. Ściereczki i gąbki do mycia naczyń: dodać 90 ml płynu do 2,5 l wody. Spłukać wodą przeznaczoną do spożycia. Rozcieńczony - wybielanie: do wybielania białych tkanin użyć 20 ml płynu na 5 litrów wody, moczyć przez noc, wypłukać. Szpitale i inne zakłady opieki zdrowotnej (powierzchnie czyste, wolne od zanieczyszczeń organicznych): działanie bakteriobójcze, grzybobójcze, wirusobójcze. Powierzchnie dokładnie umyć przed przystąpieniem do dezynfekcji. Aby zdezynfekować należy rozcieńczyć preparat w proporcji 1:3 (1 część Domestos : 2 części wody). Spłukać po 15 min. Zalecenia: Stosuj zgodnie z zaleceniami. Nie używać na emalii i powierzchniach metalizowanych (chromowanych, pozłacanych, itp.). Nie używać do jedwabiu, wełny, tkanin kolorowych, sztucznych i innych delikatnych materiałów, skóry lub na naczyniach o specjalnej powierzchni (np. ogniotrwałej). Zawsze odnosić się do instrukcji producenta. W przypadku wylania się płynu, natychmiast dokładnie zmyć powierzchnię czystą wodą. Po użyciu umyć ręce. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w chłodnym miejscu w pozycji pionowej, z dala od żywności. Odpowiedni do stosowania w gospodarstwach domowych posiadających szambo. Odpady i odpady pojedynczych opakowań traktować jak odpady z gospodarstwa domowego. Pomieszczenie wietrzyć do zaniku charakterystycznego zapachu. Nie wdychać par.

  Rodzaj przechowywania

  • Typ - Przechowywać w temperaturze otoczenia
 3. Opis produktu

  Nowy Domestos Przedłużona Moc* to następna generacja chlorowych płynów z aktywnymi cząsteczkami zapobiegającymi osadzaniu się kamienia, które przylegają do powierzchni toalety nawet poniżej linii wody, by usuwać plamy i pomagać zapobiegać osadzaniu się kamienia. *w porównaniu do płynu Domestos 24H plus.

  Kontakt

  Unilever Polska Sp. z o.o.

 4. Nazwa produktu uregulowana prawnie

  Zagęszczony płyn czyszcząco-dezynfekujący

  Podmarka

  • Podmarka - Przedłużona Moc

  Marka standaryzowana

  • Marka - Domestos

  Cechy

  • zapobiega osadzaniu się kamienia
  • zabija zarazki

  Marka

  Domestos

Domestos Przedłużona Moc Pine Fresh Płyn czyszcząco-dezynfekujący 1 l - artykuły

Brak wyników
Reklama