• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Wydłużone godziny pracy w sieci Biedronka! Wszystko przez żółtą strefę!

Dyskont wydłuża godziny pracy na wieść o tym, że kraj został wprowadzony do żółtej strefy. Od soboty obowiązywać będą surowsze obostrzenia, a sklep będzie otwarty dłużej!

Koronawirus a sklepy

Po wczorajszym ogłoszeniu Rady Ministrów, na temat tego, że cała Polska zostaje uznana za żółtą strefę, zaczęły się dyskusje na temat wprowadzenia zmian w sieciach handlowych. Pomimo że jak na razie, jeśli chodzi o handel, to nic się nie zmienia – nadal trzeba chodzić w maseczce, ale nie wprowadzono na razie limitów klientów, to sieci same przygotowują się na rozwój pandemii. Biedronka ogłosiła, że wydłuża godziny pracy. To sytuacja podobna do tej sprzed pół roku, kiedy sklepy pracowały całodobowo. Wtedy do akcji dołączył również Lidl i inne sieci.

Nowe godziny otwarcia Biedronki

Od najbliższej soboty Biedronka będzie otwarta całodobowo – dotyczy to 40 placówek, zaś inne, około 650 sklepów będzie otwarte to 23.30. Akcja 24 ma rozluźnić ruch w sklepach. Istnieje prawdopodobieństwo, że część klientów będzie wybierało godziny nocne lub wieczorne, aby ograniczyć kontakt z innymi ludźmi. Sytuacja w naszym kraju wygląda bardzo poważnie, a zakażeń przybywa z dnia na dzień. Każdy z nas powinien pamiętać, aby zrobić większe zakupy, by nie chodzić do sklepów codziennie. Warto też pamiętać, że zakupy z Biedronki możecie zamawiać poprzez Glovo, a tedy kurier dostarczy wasze produkty prosto do domu.

Z dnia na dzień coraz więcej sklepów Biedronka będzie otwarta dłużej. Sklepy stopniowo będą dostosowywały się do obecnej sytuacji epidemiologicznej. Czy za Biedronką pójdą w ślady kolejne sieci? Z doświadczenia poprzedniej fali pandemii, wiadomo, że klienci byli bardzo zadowoleni z wydłużenia godzin pracy sklepów. Pozwalają one na większą swobodę i bezpieczeństwo. Robiąc zakupy pamiętacj, że możesz korzytsać z karty Moja Biedronka lub aplikacji Twoja Biedronka. Zaoszczędzisz i załapiesz się na dodatkowe rabaty!

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami we wszystkich sklepach, zainstaluj tez naszą aplikację Ding!

Sprawdź promocje na produkty - gazetka Biedronka!

Sprawdź też promocje w innych sklepach!

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Polomarket
  • Intermarche
  • Ding poleca
  • Promocje
  • Zakupy online
  • Koronawirus
  • Biedronka
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Świeżo w KauflandzieKaufland
29 października - 4 listopada 2020
Gazetka Kaufland
Dom gotowy na jesień z Agatą!Agata
19 - 31 października 2020
Gazetka Agata
Dobrych snów życzy IKEA GdańskIKEA
20 października - 3 listopada 2020
Gazetka IKEA
Najwspanialsze upominki w ActionAction
26 października - 10 listopada 2020
Gazetka Action
24 urodziny Leroy MerlinLeroy Merlin
28 października - 17 listopada 2020
Gazetka Leroy Merlin
Ulubione promocje w Polomarket!POLOmarket
28 października - 3 listopada 2020
Gazetka POLOmarket
Mega promki na makijaż w Rossmann!Rossmann
16 - 31 paź 2020
Gazetka Rossmann
Skarb RossmannRossmann
1 - 31 paź 2020
Gazetka Rossmann
Rossman - Mega! Przebija wszystkoRossmann
1 - 15 lis 2020
Gazetka Rossmann
Dom gotowy na jesień z Agatą!Agata
19 - 31 paź 2020
Gazetka Agata
Katalog Castorama 2020Castorama
24 cze - 31 gru 2020
Gazetka Castorama
Katalog sklepu online LidlLidl
7 wrze - 30 lis 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge