• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Wentylatory i klimatyzatory. Tanie sposoby na ochłodzenie mieszkania!

Jak przetrwać upały? Jednym z rozwiązań może być wybranie odpowiedniego wentylatora do swojego domu. Tutaj sprawdzisz jaki wybrać.

Upalne dni sprawiają, że w domach i mieszkaniach robi się duszno. Można złagodzić skutki słonecznego lata i zadbać o odpowiednią wentylację pomieszczenia. Nawilżenie powietrza jest szczególnie ważne. Niedobór tlenu może wpływać negatywnie na nasze samopoczucie m.in. powodować senność i większe zmęczenie niż zwykle.

Jaki wentylator wybrać na lato?

Przede wszystkim powinniśmy pamiętać, by był to produkt wydajny. Nie sztuką jest zapłacić dużą sumę pieniędzy, za urządzenie, które nie będzie działało wedle naszych oczekiwań. Jest kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przed zakupem. Należy wyodrębnić trzy rodzaje produktów, są to wentylatory, klimatyzatory oraz cyrkulatory.

Ten produkt znajdziesz w Lidlu:

Wentylator

To najbardziej popularny produkt. Sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczenia. Jego działanie polega na wprawianiu powietrza w ruch dzięki chłodnym podmuchom. Wentylatory nie muszą być drogie i trudne w obsłudze. Jest bardzo wygodny w transportowaniu go z pomieszczeni do pomieszczenia. Ma też swoje wady, gdyż o ile sam zakup tego urządzenia nie jest drogi, to korzystanie z niego może przynieść spore rachunki za energię elektryczną.

Wentylatory bardzo często mogą też tworzyć hałas podczas działania. Wentylatory dostępne są m.in. w Castoramie. Znaleźć można zarówno stojące, jak i takie do przyczepienia w wielu miejscach. Kupimy go już za 29,98 zł. Jedną z droższych wersji jest wentylator biurkowy z trzema trybami nawiewu firmy Blyss. Cena to 248 zł.
Wentylatory dostępne są też w sklepach Leroy Merlin. Jakie rodzaje wentylatorów można jeszcze spotkać w sklepach? Wentylatory sufitowe, usb, bezłopatkowe i kolumnowe.

Decydując się na wentylator, zwróć szczególną uwagę na moc urządzenia, gabaryty, dźwięk, rodzaj oraz wydajność.

Sprawdź wentylatory w gazetce:

Zobacz też najnowszą gazetkę sieci:

Klimatyzator

Klimatyzator to bardziej rozbudowane urządzenie. Jego zakup to już nieco droższy wydatek niż w poprzednim wypadku. Schładza powietrze bardzo mocno, więc efekt będzie przyjemniejszy i bardziej odczuwalny. Można go wykorzystać także do ogrzewania powietrza zimą. Klimatyzator również może być funkcjonalny. Można zamocować go na stałe w jednym miejscu lub zainwestować w przenośny.

Zainstalowanie klimatyzacji może przysporzyć problemy, gdyż urządzenie wymaga odprowadzania skroplonej wody. Klimatyzatory znajdziesz w Castoramie. Jeden z najtańszych modeli to Klimatyzator SPLIT Qulina 9000 BTU. Urządzenie posiada 3 tryby prędkości, przy zakupie otrzymamy 2-letnią gwarancję. Sprawdź ten i inne produkty w gazetce.

Zobacz też inna gazetkę Castoramy:

Co jeszcze się sprawdzi?
Latem doskonale sprawdzą się nawilżacze powietrza, cyrkulatory lub oczyszczacze powietrza.
 Te produkty znajdziesz również w sklepach Lidl, Polomarket, Obi i wielu innych.

Wentylator w Obi:

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Castorama
  • Leroy merlin
  • Artykuły na lato
  • Klimatyzator
  • Wentylator
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Superłupy w KauflandKaufland
22 - 28 października 2020
Gazetka Kaufland
Stylowe wnętrza z Leroy MerlinLeroy Merlin
7 - 27 października 2020
Gazetka Leroy Merlin
Dobrych snów życzy IKEA GdańskIKEA
20 października - 3 listopada 2020
Gazetka IKEA
Najwspanialsze upominki w ActionAction
14 października - 10 listopada 2020
Gazetka Action
Dom gotowy na jesień z Agatą!Agata
19 - 31 października 2020
Gazetka Agata
Od poniedziałku w LidluLidl
26 - 28 października 2020
Gazetka Lidl
Skarb RossmannRossmann
1 - 31 paź 2020
Gazetka Rossmann
Mega promki na makijaż w Rossmann!Rossmann
16 - 31 paź 2020
Gazetka Rossmann
Stylowe wnętrza z Leroy MerlinLeroy Merlin
7 - 27 paź 2020
Gazetka Leroy Merlin
Dom gotowy na jesień z Agatą!Agata
19 - 31 paź 2020
Gazetka Agata
Katalog Castorama 2020Castorama
24 cze - 31 gru 2020
Gazetka Castorama
Katalog sklepu online LidlLidl
7 wrze - 30 lis 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge