• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

W Auchan oddasz stary plecak i zyskasz 50 % bon na nowy

Wyprawka szkolna z Auchan! Wymień stary plecak na nowy!

To już czas kompletowania wyprawki szkolnej. Sieć Auchan zorganizowała akcję pod tytułem "Wymień stary plecak na nowy". To świetna inicjatywa, która umożliwia nabycie nowego plecaka z 50 % zniżką. 

Zasady są proste – wymień stary plecak na nowy

Często plecaki szkolne są wypełnione po brzegi różnymi zeszytami oraz książkami. W zależności od jakości materiału - jedne plecaki wytrzymują tylko jeden rok szklony, inne pozostają z dziećmi na dłużej. Sieć Auchan rusza ze szkolną akcją, która pomoże dzieciakom nabyć nowy plecak. Dla rodziców to świetna oszczędność w domowym budżecie, a dla dzieci mnóstwo dodatkowej radości. Zasady są równie proste. Wystarczy w dniach 6 -16 sierpnia br. przynieść stary plecak do Punktu Obsługi Klienta w sklepie Auchan, aby otrzymać bon na zakup nowego w wysokości 50 proc. 

Tutaj też dowiesz się o promocjach Back to school!

Stare plecaki dostaną drugie życie

Auchan w ramach akcji szkolnej zaprosiła do współpracy fundacje Eco-textil, która zajmuje się recyklingiem tekstyliów. To oznacza, że część przyniesionych przez klientów plecaków będzie przekazana do recyklingu przemysłowego. Dzięki temu stary plecak dostanie drugie życie, a taka postawa rodzica będzie praktycznym przykładem edukacyjnym dla dzieci. Dla sieci Auchan od zawsze znaczące są takie wartości jak: ochrona środowiska, czy pomoc w walce z codziennymi trudnościami. W związku z czym, środki uzyskane z recyklingu zostaną przeznaczone na profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny dla osób niepełnosprawnych. Skorzystaj z akcji "Wymień stary plecak na nowy" - zaoszczędzisz przy tym sporo pieniędzy i podarujesz uśmiech wielu osobom.  

Sprawdź inne oferty na powrót do szkoły!

Monika Półtorak

Miłośniczka dobrych książek, kina i teatru. W wolnej chwili chętnie wskakuje na rower w poszukiwaniu nowych dla siebie dróg. Kocha lato, uwielbia kwiaty i stara się pamiętać o tym, że śmiech to samo zdrowie. Pasjonatka dobrej, najlepiej włoskiej kuchni.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Plecak
  • Tornister
  • Powrót do szkoły
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Kaufland - od czwartku do środyKaufland
15 - 28 października 2020
Gazetka Kaufland
Stylowe wnętrza z Leroy MerlinLeroy Merlin
7 - 27 października 2020
Gazetka Leroy Merlin
Dobrych snów życzy IKEA GdańskIKEA
20 października - 3 listopada 2020
Gazetka IKEA
Najwspanialsze upominki w ActionAction
14 października - 10 listopada 2020
Gazetka Action
Dom gotowy na jesień z Agatą!Agata
19 - 31 października 2020
Gazetka Agata
Polomarket - hity tygodniaPOLOmarket
14 - 20 października 2020
Gazetka POLOmarket
Skarb RossmannRossmann
1 - 31 paź 2020
Gazetka Rossmann
Mega promki na makijaż w Rossmann!Rossmann
16 - 31 paź 2020
Gazetka Rossmann
Najnowsze promocje w PepcoPepco
8 - 21 paź 2020
Gazetka Pepco
Stylowe wnętrza z Leroy MerlinLeroy Merlin
7 - 27 paź 2020
Gazetka Leroy Merlin
Katalog Castorama 2020Castorama
24 cze - 31 gru 2020
Gazetka Castorama
Katalog sklepu online LidlLidl
7 wrze - 30 lis 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge