• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Sklepy będą zamknięte! Przez pół tygodnia nie zrobimy zakupów!

Wybierasz się na zakupy? Możesz się zaskoczyć, już niedługo sklepy będą zamknięte przez dłuższy czas.

Sklepy zamknięte

W ostatnim czasie pandemia koronawirusa odcisnęła spore piętno na naszej gospodarce. Cierpi również branża handlowa. Bezskutecznie głoszone są postulaty o zniesieniu handlu w niedziele i złagodzenie obostrzeń. Zbliżają się trudne dni w okresie przedświątecznym, a w mediach aż wrze o tym fakcie.

Sklepy będą zamknięte przez pół tygodnia. To wszystko z powodu tego, że dni z zakazem handlu się skumulowały. Wszystkich czekać będą aż 3 dni bez robienia zakupów. Branża handlowa jest w strachu i apeluję o regulację przepisów.

Kiedy zamknięte sklepy?

Ta trudna sytuacja czeka nas w okresie świątecznym i przed sylwestrowym. Zakupy będzie można robić 24 grudnia – czwartek do godzony 14, a następnie dopiero 28 grudnia w poniedziałek. Handlowcy obawiają się, że ta sytuacja spowoduje wzmożony ruch w sklepach 24 i 23 grudnia oraz zaraz po długiej przerwie od zakupów. Z powodu rozszerzającej się pandemii może być to bardzo ryzykowne. Sklepy będą nieczynne 25, 26 i 27 grudnia.
 

Niedziela handlowa w grudniu czeka nas tylko 13 i 20 grudnia.

Biorąc pod uwagę powyższe fakty waro rozsądnie podejść do zakupów w grudniu i zaplanować je z odpowiednim wyprzedzeniem. Warto też pamiętać, że na Święta Bożego Narodzenia nasze lodówki czesto są pełne i być może zakmknięcie sklepów nie spowoduje, aż tak dużej tragedii. Wato zastanowić się nad tym co kupić i zrobić przemyślaną listę zakupową.

Idziesz na zakupy? Sprawdź gazetki promocyjne!

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Zakupy
  • Koronawirus
  • Sklepy
  • Ding poleca
  • Promocje
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Świąteczne miasteczko w Leroy MerlinLeroy Merlin
20 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Od poniedziałku w LidluLidl
30 listopada - 2 grudnia 2020
Gazetka Lidl
Katalog świątecznych Promocji PlusPlus
13 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Plus
Prezenty, które inspirują w Media MarktMedia Markt
20 listopada - 10 grudnia 2020
Gazetka Media Markt
Smakuj chwile z Black Red WhiteBlack Red White
12 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Black Red White
Najnowsze okazje w Polomarket!POLOmarket
25 listopada - 1 grudnia 2020
Gazetka POLOmarket
Inspiracje prezentowe w RossmannRossmann
16 - 31 gru 2020
Gazetka Rossmann
Urocze dekoracje na święta w RossmannRossmann
1 - 15 gru 2020
Gazetka Rossmann
Katalog zabawki - sklep onlineLidl
23 paź - 24 gru 2020
Gazetka Lidl
Świąteczne miasteczko w Leroy MerlinLeroy Merlin
20 lis - 24 gru 2020
Gazetka Leroy Merlin
W świątecznym nastroju w Kaufland!Kaufland
5 lis - 5 gru 2020
Gazetka Kaufland
Ciekawe propozycje na jesień w Kiku!KIK
12 paź - 23 gru 2020
Gazetka KIK

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge