• Logo
  • Krakówul. Bolesława Czuchajowskiego

Rewolucyjna zmiana w Biedronkach! Możecie sporo zaoszczędzić

W sklepach Biedronka trwa nowa akcja. Zapobieganie marnowania żywności to jej aspekt przewodni.

Od dzisiaj w sklepach Biedronka możemy znaleźć żywność tańszą nawet o 50 %.  Mowa o produktach z bliskim terminem przydatności. Jest to nowy, pilotażowy program sieci pt. „Szanujemy żywność". Udział bierze w nim 136 sklepów sieci Biedronka w wybranych regionach kraju, tj. w województwie mazowieckim, wielkopolskim, lubuskim, lubelskim, podkarpackim i świętokrzyskim.

Celem programu jest zapobieganie marnowania się żywności. Każdego roku ogromne liczby jedzenia lądują w koszu. Przyczynami nie rzadko jest bezmyślne, konsumowanie. Teraz będziemy mogli kupić produkty wysokiej jakości o połowę taniej i przycznić się dla ekologii. 

promocje

Jak rozpoznamy które to produkty ?

Będą one wyróżnione na froncie specjalną naklejką, na której znajduje się hasło przewodnie akcji. O umieszczeniu konkretnych produktów w promocji decydować będą kierownicy sklepów. Głównie będą to produkty takie jak  mięso świeże, ryby świeże,sushi i produkty z chłodni.

Co ważne!  Rabat nie będzie dotyczył produktów objętych innymi promocjami.

sklep z promocjami

Program aktualnie przechodził będzie fazę testową. W sklepach sprawdzane będzie zainteresowanie klientów ofertą oraz zaangażowanie w akcję. Pozostaje mieć nadzieje, że zakończy się ona sukcesem.

To nie pierwszy program Biedronki o tego typu tematyce. Sieć ta działa już w innych akcjach m.in. współpracowałaz ponad 80 Organizacjami Pożytku Publicznego w tym Bankami Żywności, diecezjalnym i archidieciezjalnym Cartitas.

Marcin Ofertowicz

Marcin to pasjonat promocji i nowinek zakupowych. Ekspert w dziedzinie najnowszych technologii stosowanych w e-sklepach oraz tradycyjnych sieciach handlowych. Zawsze trzyma rękę na pulsie i nie zaskoczy go żaden news. Od niedawna współpracuje z portalami gazetkowymi Ding.pl, Promocyjni.pl, Promoceny.pl oraz Okazjum.pl.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Program
  • Żywność
  • Tanie jedzienie
  • Promocje
  • Jedzenie
  • Zakupy
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Stylowe wnętrza w Leroy MerlinLeroy Merlin
12 lut - 2 mar 2020
Gazetka Leroy Merlin
Zimowe inspiracje w Black Red WhiteBlack Red White
4 lut - 3 mar 2020
Gazetka Black Red White
hit
Carrefour - wszyscy zasługujemy na najlepszeCarrefour
11 - 24 lut 2020
Gazetka Carrefour
hit
Akcja podłogi i drzwi w sklepach Castorama!Castorama
19 lut - 17 mar 2020
Gazetka Castorama
hit
Katalog LidlaLidl
17 - 24 lut 2020
Gazetka Lidl
Na dobry tydzień - KauflandKaufland
20 - 26 lut 2020
Gazetka Kaufland

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge