• Logo
  • Krakówul. Bolesława Czuchajowskiego

Promocja na Lidlaki – teraz możesz kupić pluszaka z Lidla za 1 złoty!

Sieć handlowa Lidl przeceniła Lidlaków aż o 89%! Teraz możesz kupić zabawkę za 1 złotówkę, zamiast 9,99 zł! W ramach wyprzedaży są oferowane różne wzory zabawek.

Wyprzedaż Lidlaków - jakie rodzaje dostępne w sklepie?

Na półkach sklepu znajdziemy pluszaków z serii Leśne Lidlaki, do wyboru są osiem zabawek – wilk, szop pracz, sowa, jeż, lis, koziorożec, sarenka i zając. Zamiast regularnych 9.99 zł zapłacimy okazyjną cenę - 1 zł! Wyprzedaż w Lidlu najprawdopodobniej jest związany z wyczyszczeniem magazynów, aby wprowadzić nową serię Lidlaków, która już pojawiła się pod koniec stycznia. Nowa oferta zabawek w Lidlu to pluszowe warzywa i owoce, w tym truskawka, banan, jagoda, marchew i ziemniak.

Gazetka Lidl!

Pluszowe zwierzaki stały się bardzo popularne. Wynika to najprawdopodobniej z tego, że dwie największe sieci handlowe, a mianowicie Lidl i Biedronka, wprowadziły do swojej oferty pluszowe zabawki. Biedronkowe Słodziaki i Lidlowe Lidlaki są bardzo podobne, niemal identyczne. Biedronka i Lidl po raz pierwszy wprowadziły maskotki w formie zwierzaków w 2017 roku i od tego czasu cieszą się one szczególną popularnością wśród konsumentów.

Zobacz gazetkę Lidl i sprawdź promocje!

Marcin Ofertowicz

Marcin to pasjonat promocji i nowinek zakupowych. Ekspert w dziedzinie najnowszych technologii stosowanych w e-sklepach oraz tradycyjnych sieciach handlowych. Zawsze trzyma rękę na pulsie i nie zaskoczy go żaden news. Od niedawna współpracuje z portalami gazetkowymi Ding.pl, Promocyjni.pl, Promoceny.pl oraz Okazjum.pl.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Zabawki
  • Pluszaki w lidlu
  • Promocje
  • Wyprzedaż
  • Pluszaki
  • Lidlaki
  • Lidl
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Wiosna w Twoim domu z Black Red White Black Red White
4 mar - 8 kwi 2020
Gazetka Black Red White
Najnowsza oferta sklepu Carrefour!Carrefour
31 mar - 5 kwi 2020
Gazetka Carrefour
hit
Dołącz do bohaterów domu z Leroy MerlinLeroy Merlin
25 mar - 15 kwi 2020
Gazetka Leroy Merlin
hit
W tym tygodniu w BiedronceBiedronka
30 mar - 5 kwi 2020
Gazetka Biedronka
Szał na Lidlozaury w Lidlu!Lidl
9 mar - 5 kwi 2020
Gazetka Lidl
Pomysły na wiosnę z Carrefour!Carrefour
17 mar - 11 kwi 2020
Gazetka Carrefour
hit

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge