• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Pierwszy taki Lewiatan już w Polsce!

Lewiatan samoobsługowy jest totalna innowacją. Mieszkańcy jednego z polskich miast już mają okazję korzystać z tego typu rozwiązania.

Sklepy samoobsługowe zyskują coraz większą popularność. Są to wygodne kiosko – automaty z których możemy korzystać bez udziału sprzedawcy. Moda na tego typu rozwiązania coraz aktywniej się rozwija. Zakupy samoobsługowe są wygodniejsze, mogą trwać krócej, a dodatkowo  zwiększają efektywność pracy.

Nowy i pierwszy Lewiatan samoobsługowy rozpoczął działalność w ostatnich dniach w Krakowie. Został postawiony przed "zwykłą" placówką sieci, działającą przy ul. 29 Listopada 57-59 w Krakowie. Sklep będzie otwarty całą dobę! (również w dni objęte zakazem handlu.) To pierwszy taki eksperyment tej sieci!

zakupy w markecie

Co będzie można kupić?

Maszyna vendingowa, oferuje około 200 indeksów produktowych głównie to artykuły spożywcze.  Można zakupić tam m.in. napoje, słodycze, przekąski, jogurty, jaja, sery, mięso paczkowane, pieczywo czy dania gotowe.Dodatkowo w automacie możemy znaleźć gorące napoje, np kawę czy herbatę. Towar wewnątrz maszyn będzie na bieżąco uzupełniany przez pracowników sklepów.

Jaka przyszłość czeka te sklepy?

Sieć PSH Lewiatan na jednym samoobsługowym sklepie nie zamierza poprzestać. Dlatego, że tren convenience rozwija się coraz bardziej, już niebawem powinny rozpocząć działalność również kolejne samoobsługowe Lewiatany. Przedstawiciele sieci mają nadzieję, że ich nowoczesny projekt sklepowy stanie się inspiracją dla innych sieci, a także zachęci franczyzobiorców Lewiatana do rozwijania nowych kiosków spożywczych.

Marcin Ofertowicz

Marcin to pasjonat promocji i nowinek zakupowych. Ekspert w dziedzinie najnowszych technologii stosowanych w e-sklepach oraz tradycyjnych sieciach handlowych. Zawsze trzyma rękę na pulsie i nie zaskoczy go żaden news. Od niedawna współpracuje z portalami gazetkowymi Ding.pl, Promocyjni.pl, Promoceny.pl oraz Okazjum.pl.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Artykuły spożywcze
  • Kiosk
  • Automat
  • Lewiatan
  • Zakupy
  • Samoobsługa
  • Sklep
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Kaufland - oferta handlowaKaufland
9 - 15 lipca 2020
Gazetka Kaufland
Od czwartku w LidlLidl
9 - 11 lipca 2020
Gazetka Lidl
Najlepsza oferta dla domu w Leroy Merlin!Leroy Merlin
25 czerwca - 15 lipca 2020
Gazetka Leroy Merlin
Od środy do wtorku w PolomarkeciePOLOmarket
8 - 14 lipca 2020
Gazetka POLOmarket
Kupuj mądrze w Carrefour!Carrefour
7 - 18 lipca 2020
Gazetka Carrefour
Lato niskich cen w Tesco!Tesco Centra Handlowe
9 - 15 lipca 2020
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Rossmann przyjazny naturzeRossmann
1 - 15 lip 2020
Gazetka Rossmann
Wygodne lato w Biedronce! Biedronka
29 cze - 11 lip 2020
Gazetka Biedronka
Najlepsza oferta dla domu w Leroy Merlin!Leroy Merlin
25 cze - 15 lip 2020
Gazetka Leroy Merlin
Katalog LidlLidl
6 - 11 lip 2020
Gazetka Lidl
Stylowe lato Black Red WhiteBlack Red White
2 lip - 4 sie 2020
Gazetka Black Red White
Lidl - katalogLidl
6 - 31 lip 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge