• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Otwarcie galerii 1 lutego - handlowcy apelują do rządu o odmrożenie branży

Do 31 stycznia większości sklepów w galeriach handlowych będzie zamkniętych. Według wstępnych planów rządu zniesienie obostrzeń w handlu powinno nastąpić 1 lutego. Jeżeli jednak zamrożenie branży zostanie przedłużone, wtedy wielu handlowców może zostać bankrutami.

Handlowcy nie przetrwają kolejnego przedłużenia zamknięcia galerii

Związek Polskich Pracodawców Handlu i Usług zwrócił się z prośbą do rządu o zniesienie obostrzeń dotyczących handlu i otwarcie galerii handlowych 1 lutego. Handlowcy twierdzą, że kolejne przedłużenie zakazu pozbawi wielu właścicieli sklepów ostatnich środków finansowych i doprowadzi do konieczności wycofania się z rynku.

Przedstawiciele branży handlowej podkreślają, że są w stanie zapewnić wysokie środki ostrożności (m.in. zagwarantowanie płynów do dezynfekcji czy jednorazowych rękawiczek ochronnych) we wszystkich swoich placówkach, które mieszczą się w galeriach handlowych. Dzięki temu klienci podczas robienia zakupów będą czuli się komfortowo i co najważniejsze, bezpiecznie.

W komunikacie do rządu związkowcy informują również o tym, że otwarcie sklepów za niespełna dwa tygodnie jest koniecznym i jedynym rozwiązaniem, ponieważ pozwoli stopnio wydostawać się z długów i wychodzić na prostą.

Jak na apel handlowców zareagował rząd?

Rządzący ostateczną decyzję w sprawie obostrzeń, czyli m.in. otwarcia galerii handlowych, podejmie dopiero w przyszłym tygodniu. Zostanie ogłoszona podczas oficjalnej konferencji. Wydaje się jednak, że handel powinien wrócić 1 lutego, ponieważ liczba zachorowań na koronawirusa spadła i zmniejszyło się ryzyko trzeciej fali epidemii. Oficjalne informacje uzyskamy już niedługo.

W tym miejscu chcemy zachęcić do sprawdzenia gazetek promocyjnych od popularnych marketów, które cały czas funkcjonują!

Gazetka Lidl:

Gazetka Kaufland:

Gazetka Tesco:

Kamil Dębski

Pisał artykuły zarówno dla małych serwisów tematycznych, jak i dużych portali informacyjnych. Cały czas rozwija swoje umiejętności w tworzeniu tekstów i nie boi się wyzwań. Jego największą pasją jest muzyka! Słucha różnych gatunków, lubi odkrywać nowe nagrania, jak i brzmienia z przełomu lat 80. i 90. Ponadto kolekcjonuje winyle. W lato jeździ na festiwale muzyczne. Na co dzień jest osobą energiczną i towarzyską.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Sklepy
  • Covid
  • Koronawirus
  • Zakaz handlu
  • Galerie handlowe
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Od poniedziałku w LidluLidl
1 - 3 marca 2021
Gazetka Lidl
Kolekcja Wiosna-Lato w DekoriaDekoria
12 lutego - 31 sierpnia 2021
Gazetka Dekoria
30 Urodziny Black Red WhiteBlack Red White
25 lutego - 12 marca 2021
Gazetka Black Red White
To nigdy nie było takie proste - Leroy MerlinLeroy Merlin
10 lutego - 2 marca 2021
Gazetka Leroy Merlin
Czas na porządki z TescoTesco Centra Handlowe
25 lutego - 3 marca 2021
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Kurtki na wiosnę w LidlLidl
1 - 6 marca 2021
Gazetka Lidl
Rossmann - przygotuj się do świąt!Rossmann
1 - 15 mar 2021
Gazetka Rossmann
Radość z dojrzałości Rossmann SkarbRossmann
1 sty - 31 mar 2021
Gazetka Rossmann
To nigdy nie było takie proste - Leroy MerlinLeroy Merlin
10 lut - 2 mar 2021
Gazetka Leroy Merlin
Pepco - poznaj jakość, pokochaj cenę!Pepco
25 lut - 3 mar 2021
Gazetka Pepco
Czas na Hiszpanię w Biedronce! Biedronka
25 lut - 3 mar 2021
Gazetka Biedronka
Jysk - świetna oferta rabatowaJysk
17 lut - 2 mar 2021
Gazetka Jysk

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge