• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Okocim Radler Arbuz z melonem – poznaj nowe smaki tego lata!

Znane są już smaki nowego piwa Okocim. W ofercie piwa alkoholowe, jak i te 0%.

Browar Okocim należący do Carlsberg Polska jest nowością w portfolio Carlsberga. To historyczna już marka piwa. U podstaw Okocim znajdują się pasja, doświadczenie piwowarów i tradycja. Historia tego browaru trwa już od 170 lat.

Radler Arbuz z melonem

Arbuz i melon to jedne z najbardziej soczystych owoców. Tego lata pić możemy połączenie piwa Okocim Jasne Okocimskie z lemoniadą arbuzowo – melonową. Jest to piwo pasteryzowane o mocy 2%. Do sprzedaży został w prowadzony już w marcu tego roku, lecz prawdziwy sezon na napoje piwne zaczyna się dopiero teraz ! Standardowa cena tego piwa to 3,19 zł. Kupić je możemy w butelkach zwrotnych o poj. 0,5 l oraz w puszkach 0,5 l.

Produkt znajdziesz w Biedronce !

Nowe Radlery 0%

Do sklepów trafiły już również nowe smaki Radler Okocim bezalkoholowe. Są to Okocim biały Radler 0% Cytryna oraz Ciemny Radler Wiśnia 0%. Pierwszy to napój z dodatkiem pszenicy o lekko kwaśnym i jednocześnie słodkim smaku, drugi to napój na bazie piwa ciemnego powstał na bazie o wyczuwalnym aromacie smaku wiśni.

Szukaj ciekawych ofert piwa w Carrefour !

Sprawdź aplikację!

aplikacja ding 

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Nowy smak
  • Radler okocim
  • Okocim
  • Piwo
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Najnowsza oferta promocyjna Carrefour!Carrefour
7 - 13 lipca 2020
Gazetka Carrefour
Kupuj online w Castorama!Castorama
24 czerwca - 26 lipca 2020
Gazetka Castorama
Zostań mistrzem grillowania z Tesco! Tesco Centra Handlowe
2 - 8 lipca 2020
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Najlepsza oferta na rynku w Leroy Merlin!Leroy Merlin
2 czerwca - 30 września 2020
Gazetka Leroy Merlin
Lidl - katalogLidl
6 - 31 lipca 2020
Gazetka Lidl
Stylowe lato Black Red WhiteBlack Red White
2 lipca - 4 sierpnia 2020
Gazetka Black Red White
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Rossmann przyjazny naturzeRossmann
1 - 15 lip 2020
Gazetka Rossmann
Wygodne lato w Biedronce! Biedronka
29 cze - 11 lip 2020
Gazetka Biedronka
Najlepsza oferta dla domu w Leroy Merlin!Leroy Merlin
25 cze - 15 lip 2020
Gazetka Leroy Merlin
Lato niskich cen w Pepco!Pepco
26 cze - 9 lip 2020
Gazetka Pepco
Katalog LidlLidl
6 - 11 lip 2020
Gazetka Lidl
Carrefour - Możemy kupować mądrzeCarrefour
30 cze - 6 lip 2020
Gazetka Carrefour

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge