• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Nowy koncept sieci Intermarche!

Intermarche postawiło na zmiany. Przed nami Intermarche Power!

Gdzie znajdziesz Intermarche Power?

Grupa Muszkieterów postanowiła zmienić wygląd swoich sklepów. Testowany jest zupełnie nowy koncept „ Power”. Zmienił się wygląd i aranżacja sklepu. Wszystko jest teraz bardziej nowoczesne i ustawione w innym układzie. Aktualnie zmiany obecne są jedynie w Intermarche w Pabianicach.

Jeżeli taka wizja sklepu się przyjmie, z pewnością zmiany wprowadzane będą w innych placówkach.
Wizualne zmiany w sklepie to nie wszystko. W Intermarche będzie można znaleźć też poszerzoną gamę produktów. Zgodnie z obecnymi trendami są to artykuły bio, fit oraz świeże gotowe dania. Dodatkowo w ofercie dostępne są kwiaty doniczkowe i cięte.

Sprawdź najnowszą gazetkę!

Po co takie zmiany?

Według badań przeprowadzonych przez firmę Indago zmiany, które zostały wprowadzone w Intermarche, zostały przyjęte pozytywnie. Klienci oceniali sklep według wielu kryteriów. Aż 97% badanych było zadowolonych i zauważyło plusy metamorfozy w Pabianicach.

Jakie jeszcze nowości w sklepie?

W Intermarche Power wprowadzono nowe elementy wyposażenia i ekspozycji. W strefie owoców można znaleźć automatyczną wyciskarkę do soków, a przy stoiskach z pieczywem możemy pokroić chleb w samoobsługowej krajalnicy. Produkty mrożone znajdziemy teraz bliżej kas. Kasy też są nowe i powiększone. Po zmianach klienci mają więcej miejsca, by wyłożyć towar na taśmie, gdyż są one wydłużone.

Sprawdź też ofertę sieci Polomarket!

Czy zakupy w Intermarche zrobisz online?

Od 5 czerwca dostępna jest usługa Intermarche Drive. Zakupy zamówisz przez Internet i odbierzesz osobiście przed sklepem. Na odbiór wyznaczona jest specjalna strefa.

Tanie zakupy zrobisz w Kaufland! 

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Nowości
  • Polomarket
  • Kauflnad
  • Promocje
  • Intermarche
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Kaufland - oferta handlowaKaufland
30 lipca - 5 sierpnia 2020
Gazetka Kaufland
Podłogi i nie tylko w Leroy Merlin! Leroy Merlin
16 lipca - 5 sierpnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Hity w cenie w Intermarche! Intermarche Super
4 - 10 sierpnia 2020
Gazetka Intermarche Super
Od poniedziałku w LidluLidl
3 - 5 sierpnia 2020
Gazetka Lidl
Polo Market - oferta od środy do wtorkuPOLOmarket
5 - 11 sierpnia 2020
Gazetka POLOmarket
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lipca - 23 sierpnia 2020
Gazetka Castorama
Skarb RossmannRossmann
20 lip - 31 sie 2020
Gazetka Rossmann
Odkryj więcej w sklepach Rossmann! Rossmann
1 - 15 sie 2020
Gazetka Rossmann
Katalog LidlLidl
3 - 8 sie 2020
Gazetka Lidl
Podłogi i nie tylko w Leroy Merlin! Leroy Merlin
16 lip - 5 sie 2020
Gazetka Leroy Merlin
Biedronka - okazje tygodniaBiedronka
27 lip - 8 sie 2020
Gazetka Biedronka
Od poniedziałku w LidluLidl
3 - 5 sie 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge