• Logo
 • Warszawaul. Mazowiecka

Niedziele handlowe 2021 – wszystkie daty!

Znasz już kalendarz niedziel handlowych na ten rok? Jeśli nie, koniecznie zajrzyj i sprawdź!

Niedziele handlowe 2021

W tym roku czeka nas łącznie siedem niedziel handlowych. To kiedy będzie można robić zakupy w cały weekend, jest dla klientów bardzo ważne. Do tej pory prowadzono wiele dyskusji na temat zniesienia całkowitego zakazu handlu w niedziele lub na okres pandemii koronawirusa, wszystko pozostaje jednak bez zmian. W większość niedziel sklepy będą zamknięte.

Handel w niedziele kiedy?

 • 31 stycznia
 • 28 marca
 • 25 kwietnia
 • 27 czerwca
 • 29 sierpnia
 • 12 grudnia
 • 19 grudnia

Może się wydarzyć tak, że w trakcie roku zostanie dodana wyjątkowo jedna niedziela handlowa, tak samo, jak zdarzyło się tym razem, prawdopodobnie nie ma co jednak liczyć na duże zmiany. Warto pamiętać, w których miesiącach nie ma ani jednej niedzieli handlowej są to luty, maj, lipiec, wrzesień, październik i listopad. Klienci stopniowo przyzwyczajani są do coraz to większego ograniczania handlu niedzielnego. Zakaz handlu jest o wiele bardziej restrykcyjny niż w roku 2020.

Jakie sklepy mogą zostać otwarte?

Pomimo ograniczeń w handlu są wyjątki, kiedy niektóre sieci i tak działają. W niedziele często otwarte są sklepy Żabka, kiedy to za ladą stoi właściciel lub osoba na umowie o dzieło. Często otwarte są małe sklepy osiedlowe. W wiele potrzebnych artykułów można też zaopatrzyć się na stacjach benzynowych.

Idziesz na zakupy? Sprawdź promocje!

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

 • Biedronka
 • Intermarche
 • Tesco
 • Pepco
 • Ding poleca
 • Żabka
 • Zakupy
 • Niedziele handlowe
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Gazetka promocyjna KauflandKaufland
14 - 20 stycznia 2021
Gazetka Kaufland
Hity Tygodnia w sklepach Polomarket POLOmarket
13 - 19 stycznia 2021
Gazetka POLOmarket
Cenomenalne zakupy w E.LeclercuE.Leclerc
12 - 23 stycznia 2021
Gazetka E.Leclerc
Remont łazienki z Leroy Merlin!Leroy Merlin
30 grudnia 2020 - 19 stycznia 2021
Gazetka Leroy Merlin
Okazje w IntermarcheIntermarche Super
12 - 18 stycznia 2021
Gazetka Intermarche Super
Urządź sypialnie z Black Red WhiteBlack Red White
28 grudnia 2020 - 3 lutego 2021
Gazetka Black Red White
Rossmann przebija wszystkoRossmann
16 - 31 sty 2021
Gazetka Rossmann
Urządź sypialnie z Black Red WhiteBlack Red White
28 gru 2020 - 3 lut 2021
Gazetka Black Red White
Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
4 - 20 sty 2021
Gazetka Biedronka
Kreacje dla najmłodszych i mam w H&M H&M
29 gru 2020 - 17 sty 2021
Gazetka H&M
Remont łazienki z Leroy Merlin!Leroy Merlin
30 gru 2020 - 19 sty 2021
Gazetka Leroy Merlin
Oczywiste wybory w BiedronceBiedronka
18 sty - 3 lut 2021
Gazetka Biedronka

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge