• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Na polski rynek wchodzi nowa zagraniczna marka sklepu!

Do Polski trafi rosyjska marka. Tego sklepu jeszcze u nas nie było.

Mere w Polsce?

W Polsce pojawi się sklep Mere. Jest to znana sieć rosyjskiej hard dyskontów. Pierwszy sklep znajdziemy w Częstochowie przy ul. 1 Maja. W markecie będzie dostępny ograniczony zasób produktów. To przede wszystkim artykuły pierwszej potrzeby, które kupić będzie można nawet prosto z palet. Dzięki temu ceny będą mogły być jak najniższe.

SPRAWDŹ TANIE PRODUKTY W INTERMARCHE:

Kiedy otwarcie?

Mere początkowo miał być otwarty już w 2018 roku. Działania firmy przeciągnęły się w czasie i prawdopodobnie sklep zostanie otwarty do końca tego roku. W lokalu, w którym ma się pojawić pierwszy sklep, pojawił się już szyld, a na regałach i paletach widoczne są kartony z towarem. Wszystko wygląda tak, jakby sklep Mere miał być otwarty niebawem. Firma nie udziela konkretnych informacji odnośnie do daty otwarcia, możemy więc tylko się domyślać, że już niedługo sieć oficjalnie wejdzie do Polski.

Od wielu lat trwały przygotowania do wprowadzenia sieci na nasz rynek. Pojawiały się nawet wzmianki o rezygnacji z budowania sklepu w Polsce. Plan się jednak powiódł. Mere jest już otwarty w Niemczech, znaleźć można tam kilka punktów. Sieć planuje otworzyć się również w Rumunii.

Sprawdź też ofertę Lidla!

Tanie zakupy zrobisz również tutaj!

Kaufland:

Leroy Merlin:

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Promocje
  • Intermarche
  • Lidl
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Leroy Merlin - najlepsza oferta na rynkuLeroy Merlin
6 - 26 sierpnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Hity w cenie w Intermarche! Intermarche Super
4 - 10 sierpnia 2020
Gazetka Intermarche Super
Black Red White  wita szkołe! Black Red White
6 sierpnia - 8 września 2020
Gazetka Black Red White
Polo Market - oferta od środy do wtorkuPOLOmarket
5 - 11 sierpnia 2020
Gazetka POLOmarket
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lipca - 23 sierpnia 2020
Gazetka Castorama
Od czwartku w LidluLidl
6 - 8 sierpnia 2020
Gazetka Lidl
Skarb RossmannRossmann
20 lip - 31 sie 2020
Gazetka Rossmann
Odkryj więcej w sklepach Rossmann! Rossmann
1 - 15 sie 2020
Gazetka Rossmann
Katalog LidlLidl
3 - 8 sie 2020
Gazetka Lidl
Biedronka - okazje tygodniaBiedronka
27 lip - 8 sie 2020
Gazetka Biedronka
Lidl - katalogLidl
6 lip - 31 sie 2020
Gazetka Lidl
Od poniedziałku w BiedronceBiedronka
3 - 8 sie 2020
Gazetka Biedronka

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge