• Logo
  • Krakówul. Bolesława Czuchajowskiego

Mniejsza ilość klientów w drogeriach Rossmann - sieć wprowadza zmiany

Sieć drogerii Rossmann zdecydowała się na zmniejszenie ilości klientów w poszczególnych sklepach.

Tyczy się to m.in. drogerii zlokalizowanej na terenie Ząbek, w bliskiej odległości od Warszawy. Ograniczenia mają na celu zwiększyć bezpieczeństwo zdrowotne pracowników, ale też samych klientów. Rossmann zaapelował również do swoich klientów o rozsądne robienie zakupów kosmetycznych i zmianę swoich dotychczasowych nawyków zakupowych. Przede wszystkim miało to związek z wykupywaniem dużej ilości papieru toaletowego i żeli antybakteryjnych, przez co pozostała grupa klientów nie mogła liczyć na dostęp do tego typu asortymentu, musząc szukać go w innych drogeriach lub sklepach. Ograniczenia wprowadzone przez sieć drogerii Rossmann spowodowały, że ryzyko zarażenia się koronawirusem uległo zmniejszeniu.

Niemiecka sieć postanowiła, iż limit klientów w sklepie będzie wynosił 10 osób. Na razie tyczy się to drogerii w Ząbkach, chociaż takie postanowienie wejdzie w życie w większej ilości punktów. Zakażenie koronawirusem może być bardzo szkodliwe zwłaszcza dla seniorów, których w drogeriach marki Rossmann nie brakuje. W związku z tym należy przestrzegać nowych wytycznych i mieć na uwadze zdrowie oraz bezpieczeństwo innych osób. Spanikowani klienci nie zawsze biorą sobie jednak takie ograniczenia do serca, kupując coraz to szersze zapasy upatrzonych produktów. W niektórych punktach wprowadzono kolejne ograniczenia, związane m.in. z możliwością zakupu maksymalnie 3 konkretnych produktów. 

zakupy w rossmannie

Przejście na zamówienia internetowe

Najlepszym rozwiązaniem w zaistniałej sytuacji, według pracowników Rossmanna, byłoby przejście na zamówienia internetowe, jednak nie zawsze jest to możliwe, zwłaszcza w przypadku seniorów. Ważnym krokiem może być także korzystanie z kas samoobsługowych, które w niektórych punktach są zdecydowanie pomijane. Do kas należy podchodzić w pojedynkę, aby nie tworzyć przy nich niepotrzebnych kolejek. Obostrzenia być może będą się zaogniać, wszystko zależy od tego, jak do nowych zasad podejdą sami klienci. Jeśli wszystko będzie dobrze, drogerie sieci Rossmann będą działać jak dotychczas i kolejne ograniczenia nie powinny być w nich wprowadzane. Apeluje się także o korzystanie z możliwości płacenia kartą, a nie gotówką. 

Karolina Prominska

Miłośniczka pięknych miejsc i rzeczy. Od zawsze szuka najlepszych promocji. Pasjonatka zakupów i kosmetyków. Po godzinach uwielbia podróżować.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Koronawirus
  • Zakupy w rossmannie
  • Zamówienie online
  • Rossmann
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Wiosna w Twoim domu z Black Red White Black Red White
4 mar - 8 kwi 2020
Gazetka Black Red White
Dołącz do bohaterów domu z Leroy MerlinLeroy Merlin
25 mar - 15 kwi 2020
Gazetka Leroy Merlin
hit
Pomysły na wiosnę z Carrefour!Carrefour
17 mar - 11 kwi 2020
Gazetka Carrefour
hit
Carrefour - oferta świąteczna!Carrefour
31 mar - 11 kwi 2020
Gazetka Carrefour
hit
Prezenty na zajączka w CarrefourCarrefour
24 mar - 11 kwi 2020
Gazetka Carrefour
hit
Katalog Lidl!Lidl
6 - 11 kwi 2020
Gazetka Lidl
hit

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge