• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Lidl też ma rabaty dla seniorów!

Zachęcanie seniorów do zakupów się nie kończy. Chodzi tu o bezpieczeństwo czy o zysk?

Godziny dla seniorów to jedna z metod dbania o bezpieczeństwo osób starszych. W praktyce jednak okazuje się, że godziny te nie zawsze są wykorzystywane. Lidl Polska postanowił wprowadzić specjalne rabaty i kupony. Między 10 a 12 można zaoszczędzić sporo pieniędzy. Sieć Lidl chwili się, że to z troski i dla bezpieczeństwa. Każdy, kto skorzysta z aplikacji Lidl Plus, może wykorzystać kupony rabatowe.

Na każdy dzień przewidziane są inne produkty. Wiele osób może zastanawiać się, czy seniorzy rzeczywiście na tym skorzystają. Wiadomo, że osoby 60+ nie zawsze śmiało i sprawie korzystają z nowych technologii, aplikacje dla wielu osób mogą być czymś zbędnym i trudnym w obsłudze. Aby korzystać z tego typu funkcjonalności trzeba też przecież mieć odpowiedni telefon i Internet. Problemem związanym z kuponami może być też to, że seniorzy, zamiast ograniczyć wyjścia z domu i na zakupy, będą uczęszczać do sklepów częściej, a to z kolei może odbić się na ich zdrowiu. Niezależnie od tego, jaki będzie efekt, trzeba przyznać, że sam pomysł jest bardzo dobry.

Co można kupić taniej na kupony?

W ofercie dostępne są środki czystości, dezynfekujące oraz artykuły spożywcze. Wczoraj na kuponach można było znaleźć dżemy, filet z kurczaka, kiwi i kwiaty doniczkowe. Warto pamiętać, że pomimo zachęty do zakupów w postaci kuponów w aplikacji Lidl Plus, warto zastanowić, się czy warto wychodzić do sklepu codziennie. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo powinniśmy zachować zdrowy rozsądek i nie pozwolić się skusić wszystkim promocjom.
Podobną akcję wprowadziła też Biedronka, tam też każdego dnia inne produkty są w promocji tylko dla seniorów.

Gazetka Lidl:

Tu też są promocje!


Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Ding poleca
  • Biedronka
  • Promocje
  • Koronawirus
  • Lidl
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Świąteczne miasteczko w Leroy MerlinLeroy Merlin
20 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Najlepsze święta z KauflandKaufland
3 - 9 grudnia 2020
Gazetka Kaufland
Katalog świątecznych Promocji PlusPlus
13 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Plus
Promocje od czwartku w LidluLidl
3 - 5 grudnia 2020
Gazetka Lidl
Prezenty, które inspirują w Media MarktMedia Markt
20 listopada - 10 grudnia 2020
Gazetka Media Markt
Prezenty dla pasjonatów domu w Castoramie Castorama
2 - 27 grudnia 2020
Gazetka Castorama
Inspiracje prezentowe w RossmannRossmann
16 - 31 gru 2020
Gazetka Rossmann
Urocze dekoracje na święta w RossmannRossmann
1 - 15 gru 2020
Gazetka Rossmann
Świąteczne miasteczko w Leroy MerlinLeroy Merlin
20 lis - 24 gru 2020
Gazetka Leroy Merlin
Katalog zabawki - sklep onlineLidl
23 paź - 24 gru 2020
Gazetka Lidl
W świątecznym nastroju w Kaufland!Kaufland
5 lis - 5 gru 2020
Gazetka Kaufland
Ciekawe propozycje na jesień w Kiku!KIK
12 paź - 23 gru 2020
Gazetka KIK

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge