• Logo
  • Krakówul. Bolesława Czuchajowskiego

Lidl Podróże - informacja o zamknięciu projektu

Platforma Lidl Podróże istniała na polskim rynku od września 2017 roku. Polska była przy tym ósmym rynkiem, na którym usługa ta była propagowana. Według najnowszych informacji projekt nie będzie już jednak kontynuowany.

W czasie jego trwania sieć współpracowała między innymi z Volare Travel i Prestige Tours, choć chętnie nawiązywała kontakt także z większymi biurami podróży, takimi choćby, jak Rainbow i Neckermann. Platforma już na starcie wzbudzała przy tym kontrowersje. Wiązały się one z możliwością skorzystania z bonów zakupowych w istotny sposób obniżających ceny wycieczek. Wielu innych touroperatorów uważało, że był to wzorcowy przykład nieuczciwej konkurencji.

podróże

Wiadomość może być o tyle szokująca, że jeszcze w czasie wakacji sieć wysyłała komunikaty, z których jasno wynikało, że platforma budziła zainteresowanie. Lidl Podróże organizował wyprawy po świecie, osoby korzystające z firmowej oferty mogły jednak za jej pośrednictwem zwiedzać także Polskę. Ciekawe były też niekonwencjonalne formy wypoczynku akie, jak choćby nauka gotowania albo jazdy konnej połączona z pobytem w gospodarstwie agroturystycznym.

Potencjalnych turystów kusiły także przystępne ceny charakterystyczne dla wycieczek

Marcin Ofertowicz

Marcin to pasjonat promocji i nowinek zakupowych. Ekspert w dziedzinie najnowszych technologii stosowanych w e-sklepach oraz tradycyjnych sieciach handlowych. Zawsze trzyma rękę na pulsie i nie zaskoczy go żaden news. Od niedawna współpracuje z portalami gazetkowymi Ding.pl, Promocyjni.pl, Promoceny.pl oraz Okazjum.pl.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Wakacje
  • Lidl
  • Lidl podróże
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Zimowe inspiracje w Black Red WhiteBlack Red White
4 lut - 3 mar 2020
Gazetka Black Red White
hit
Stylowe wnętrza w Leroy MerlinLeroy Merlin
12 lut - 2 mar 2020
Gazetka Leroy Merlin
Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
10 - 22 lut 2020
Gazetka Biedronka
Katalog LidlaLidl
17 - 24 lut 2020
Gazetka Lidl
Carrefour - wszyscy zasługujemy na najlepszeCarrefour
11 - 24 lut 2020
Gazetka Carrefour
hit
Akcja podłogi i drzwi w sklepach Castorama!Castorama
19 lut - 17 mar 2020
Gazetka Castorama
hit

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge