• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Jak przymierzyć ubrania zdalnie w H&M? To będzie możliwe!

Znana sieć odzieżowa szykuje prawdziwą rewolucję. To będzie opcja idealna na czas pandemii i ograniczenia związane z handlem. H&M umożliwi wirtualne przymierzanie ubrań jak to możliwe?

Wirtualna przymierzalnia H&M

W specjalnym laboratorium H&M oraz NeXR Technologies trwają prace nad wirtualną przymierzalnią. Dzięki niej klienci mogliby przymierzyć ubrania, bez wychodzenia z domu i bez wizyty w sklepie. Przymierzanie ubrań, choć zdalne byłoby łatwe i przyjemne. Nowa technologia ma wejść do sklepów jeszcze latem tego roku.

Jak zdalnie przymierzyć ubrania?

Klienci będą mogli zeskanować swoje ciało i otrzymają swojego awatara. Będzie co cyfrowe zdjęcie, do którego będzie można przypisać różne ubrania. Aby to zrobić potrzebna będzie aplikacja. Na początek nową technologie wyprują Niemcy. Ta innowacja może mieć wpływ na jakość zakupów w H&M na całym świecie. Dzięki takiemu mierzeniu ubrań można by m.in. ograniczyć skalę zwrotów towarów.

 Wirtualne przymierzalnie będą normą w przyszłości?

Okazuje się, że pomysł wirtualnych przymierzalni nie jest nowy, i już od dawna nazywany jest nadzieją przyszłości na e – sklepów. Prace nad tego typu technologią prowadzą m.in. startup- y. Założenie projektu jest takie, aby klienci robiący zdalnie zakupy, dokładnie wiedzieli jak będzie wyglądać na nich dane ubranie. Teraz jest to trudne, gdyż rozmiar nie zawsze zgadza się z wymiarami, a na zdjęciu wszystko może wyglądać nieco inaczej. Dzięki specjalnemu awatarowi klienci mogliby widzieć, jak strój układa się na ich ciele.

Zobacz promocje na ubrania:

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Ding poleca
  • H&m
  • Biedronka
  • Pepco
  • Moda
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Od poniedziałku w LidluLidl
1 - 3 marca 2021
Gazetka Lidl
Podłogi i drzwi w Castoramie!Castorama
10 - 28 lutego 2021
Gazetka Castorama
30 Urodziny Black Red WhiteBlack Red White
25 lutego - 12 marca 2021
Gazetka Black Red White
To nigdy nie było takie proste - Leroy MerlinLeroy Merlin
10 lutego - 2 marca 2021
Gazetka Leroy Merlin
Czas na porządki z TescoTesco Centra Handlowe
25 lutego - 3 marca 2021
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Kolekcja Wiosna-Lato w DekoriaDekoria
12 lutego - 31 sierpnia 2021
Gazetka Dekoria
Rossman pomaga kobietomRossmann
16 - 28 lut 2021
Gazetka Rossmann
Rossmann - przygotuj się do świąt!Rossmann
1 - 15 mar 2021
Gazetka Rossmann
Radość z dojrzałości Rossmann SkarbRossmann
1 sty - 31 mar 2021
Gazetka Rossmann
Podłogi i drzwi w Castoramie!Castorama
10 - 28 lut 2021
Gazetka Castorama
To nigdy nie było takie proste - Leroy MerlinLeroy Merlin
10 lut - 2 mar 2021
Gazetka Leroy Merlin
Pepco - poznaj jakość, pokochaj cenę!Pepco
25 lut - 3 mar 2021
Gazetka Pepco

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge