• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Gang Fajniaków w Biedronce już dzisiaj!

Wróciła wielka akcja z pluszakami w Biedronce. Już dziś możesz zacząć zbierać naklejki!

Gang Fajniaków w Biedronce

Dziś 27 sierpnia do Biedronki trafił Gang Fajniaków. To nowe pluszaki, które można zdobyć po zebraniu odpowiedniej ilości punktów za zakupy. Za nami już podobne, bardzo udane akcje ze Świeżakami i Słodziakami. Okazuje się, że tym razem będzie drożej, aby zdobyć maskotkę, trzeba wydać więcej pieniędzy niż poprzednio. Wielu polemizuje, czy maskotka rzeczywiście jest darmowa, i czy to się w ogóle opłaca. To fakt, musimy zapłacić, ale trzeba przyznać, że sam udział w akcji może być świetną zabawą.

Gazetka Biedronka:

Co zrobić, by zdobyć Fajniaka?

W tym roku, aby zdobyć jeden punkt, trzeba wydać aż 50 zł. W zeszłym roku było to 40 zł. Fajniaka za darmo można otrzymać po zebraniu 60 punktów. Za 40 zaś można go kupić za 19,99 zł. 15 naklejek można wymienić na książkę o Fajniakach. Łatwo policzyć, że aby zdobyć maskotkę, najpierw trzeba wydać łącznie 3000 zł. Warto jednak pamiętać, że są też inne sposoby, by zyskać dodatkowe punkty. Można je zdobyć, jeśli w naszych zakupach znajda się produkty z serii „Kupuj co polskie”, kupując produkty z oferty specjalnej za minimum 10 zł, za zakup owoców i warzyw oraz za posiadanie zarejestrowanej karty Moja Biedronka.

Poznaj Fajniaki

W tym roku Fajniaki nawiązują tematyką do ekologii. Przyjęły postać zwierząt i zjawisk atmosferycznych. Każdy ma swoją osobowość i cechy charakterystyczne. Postaci mają zachęcić najmłodszych do dbania o naszą planetę, uświadamiać w sprawach ekologii oraz zachęcać do zdrowego jedzenia. Najciekawszy wydaje się SMOG Stefek. To rozrabiaka, który lubi się śmiać, ale woli bawić się sam zamiast z grupą. Lubi układać puzzle!

Fajniak Smog
Smog Stefek


Przyjaźnie wygląda Piesek Piotruś, wierny przyjaciel, który nie odmówi żadnej podróży, lubi wspólnie się bawić, Chmurka Celinka, która miewa różne humory, ale dba o zdrowie planety, nie odmawia zabawy i zawsze służy pomocom. Nie może zabraknąć też słońca, Słońce Sonia to postać energiczna, radosna i ciekawska, wszędzie jest jej pełno i uwielbia towarzystwo. Do gangu Fajnikaów należą jeszcze Dąb Dyzio, Drzewo Dobromir, Foka Frania, Jarzębina Julka, Kropla Ksenia oraz Ważka Wiola.

Fajniak z Biedronki
Piesek Piotruś
Fajnaik Biedronka
Słońce Sonia

Tu też tanio zrobisz zakupy!

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Moya
  • Intermarche
  • Maskotka
  • Promocje
  • Gang fajniaków
  • Biedronka
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Superłupy w KauflandKaufland
22 - 28 października 2020
Gazetka Kaufland
Stylowe wnętrza z Leroy MerlinLeroy Merlin
7 - 27 października 2020
Gazetka Leroy Merlin
Dobrych snów życzy IKEA GdańskIKEA
20 października - 3 listopada 2020
Gazetka IKEA
Najwspanialsze upominki w ActionAction
14 października - 10 listopada 2020
Gazetka Action
Dom gotowy na jesień z Agatą!Agata
19 - 31 października 2020
Gazetka Agata
Kupując w Carrefour ZYSKujeszCarrefour
20 - 24 października 2020
Gazetka Carrefour
Skarb RossmannRossmann
1 - 31 paź 2020
Gazetka Rossmann
Mega promki na makijaż w Rossmann!Rossmann
16 - 31 paź 2020
Gazetka Rossmann
Stylowe wnętrza z Leroy MerlinLeroy Merlin
7 - 27 paź 2020
Gazetka Leroy Merlin
Kupując w Carrefour ZYSKujeszCarrefour
20 - 24 paź 2020
Gazetka Carrefour
Dom gotowy na jesień z Agatą!Agata
19 - 31 paź 2020
Gazetka Agata
Katalog Castorama 2020Castorama
24 cze - 31 gru 2020
Gazetka Castorama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge