• Logo
  • Krakówul. Bolesława Czuchajowskiego

Coca Cola wdrożyła produkcję butelek z przetworzonego plastiku!

Coca cola potwierdziła, iż od przyszłego roku wprowadzi butelki wyprodukowane z wyłowionego z mórz i oceanów plastiku. Produkt zostanie udostępniony na rynek światowy!
Zdjęcie ze strony cocacola.com
Zdjęcie ze strony cocacola.com

Sprawa ochrony środowiska nabrała wysoką skalę. Coraz więcej mniejszych i większych firm angażuje się w akcje, dzięki którym może pomóc w jego chociaż częściowej regeneracji. Znany na światową skalę koncern Coca Coli zaczął produkować butelki, stworzone z opadów znalezionych w morzach i oceanach oraz na plażach Morza Śródziemnego. Na tę chwilę, w celach testów sporządzono 300 sztuk butelek, w tym 25% z surowca zgarniętych odpadów.

 

Plastik w oceanie to powoli przeszłość!

Do przetwarzania odpadków na potrzeby własnych butelek, Coca Cola wykorzystuje proces depolimeryzacji. Plastik rozkładany jest na monomery, które następnie przechodzą w materie PET, inaczej polimery. Technologia ta umożliwia wykorzystanie tworzywa do produkcji opakowań na napoje czy żywność. Jest to ogromna ingerencja w ochronę środowiska i oczyszczenie go z zaległych śmieci. Nasza przyszłość, morza, lasy, a także liczne zwierzęta mocno nam za to podziękują!

 

Gazetka Delikatesy Centrum

 

 

 

Marcin Ofertowicz

Marcin to pasjonat promocji i nowinek zakupowych. Ekspert w dziedzinie najnowszych technologii stosowanych w e-sklepach oraz tradycyjnych sieciach handlowych. Zawsze trzyma rękę na pulsie i nie zaskoczy go żaden news. Od niedawna współpracuje z portalami gazetkowymi Ding.pl, Promocyjni.pl, Promoceny.pl oraz Okazjum.pl.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Recykling
  • Eko
  • Ochrona środowiska
  • Delikatesy centrum
  • Coca cola
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Carrefour - wszyscy zasługujemy na najlepszeCarrefour
9 - 20 czerwca 2020
Gazetka Carrefour
Kupuj online z dostawą do domu w Castorama!Castorama
3 - 23 czerwca 2020
Gazetka Castorama
Hity Tygodnia w POLOmarketPOLOmarket
3 - 9 czerwca 2020
Gazetka POLOmarket
Kuchnia w dobrym smaku w Leroy MerlinLeroy Merlin
2 - 24 czerwca 2020
Gazetka Leroy Merlin
Maxi hity na lato w IntermarcheIntermarche Super
2 - 8 czerwca 2020
Gazetka Intermarche Super
Oferta handlowa TescoTesco Centra Handlowe
4 - 9 czerwca 2020
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Naturalnie piękna - Skarb RossmannaRossmann
18 maj - 30 cze 2020
Gazetka Rossmann
Poznaj gorące trendy sezonu - RossmannRossmann
1 - 15 cze 2020
Gazetka Rossmann
W tym tygodniu w BiedronceBiedronka
1 - 6 cze 2020
Gazetka Biedronka
Katalog sklepu online LidlLidl
11 maj - 6 cze 2020
Gazetka Lidl
hit
Kuchnia w dobrym smaku w Leroy MerlinLeroy Merlin
2 - 24 cze 2020
Gazetka Leroy Merlin
Kupuj online z dostawą do domu w Castorama!Castorama
3 - 23 cze 2020
Gazetka Castorama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge