• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Choinka do wypożyczenia? Już od 17 grudnia zrobisz to bez większych problemów!

Wielka wypożyczalnia choinek już niedługo będzie otwarta. Gdzie można skorzystać z takiej usługi?

Choinka do wypożyczenia?

Prezenty na święta to nie wszystko. W tym czasie trzeba pomyśleć też o drzewku świątecznym. Bardzo popularna jest choinka na pniu, a klienci zastanawiają się, czy wybrać sztuczną, czy prawdziwą. Okazuje się, ze wcale nie trzeba kupować, bo jest możliwość wypożyczenia.

To nie pierwsza tego typu akcja. Wypożyczalnie choinek oferuje Volvo. Dotychczasowe edycje zakończyły się dużym sukcesem, dlatego postanowiono również w tym roku uruchomić usługę. Autoryzowane salony Volvo będą wypożyczały choinki przez kilka dni. Pomiędzy 17 – 19 grudnia będzie można przyjść po choinkę. Do dyspozycji ma być aż 1300 drzewek. Po oddaniu choinki, obsługa Vovlo ponownie ją zasadzi.

Volvo Car Poland zdaje sobie sprawę, że to bardzo ekologiczne rozwiązanie. Już od czterech lat prowadzona jest taka akcja. To dobry ruch w kierunku tego, by nie wyrzucać drzew zaraz po świętach. Wielu z nas w łatwy sposób będzie mogło zadbać o środowisko.

Co warto wiedzieć o choinkach z Volvo?

Dzięki wypożyczeniu każdej choinki firma zasadzi, aż 10 nowych choinek. To akcja, która ma się przyczynić do odbudowy lasów. Nie trudno policzyć, że jeśli klienci wypożyczyliby wszystkie choinki, to łącznie zasadzonych zostałoby 13 000 nowych choinek. W ubiegłych latach takie drzewka posadzono w Dolinie Chochołowskiej czy na terenie prywatnym w Nadleśnictwie Cewice.

Aby wypożyczyć, nie trzeba być klientem Volvo. Wystarczy sprawdzić miejsca, w których dostępne są choinki na stronie internetowej marki i odwiedzić to miejsce w poszczególnych dniach. Koszt wypożyczenia to 75 zł.

Choinka do kiedy?

Choinka wypożyczona w Volvo musi być zwrócona najpóźniej 8 stycznia, dokładnie do tego samego salonu, z którego została zabrana. Ogólnie w domach choinki i ozdoby świąteczne często trzymamy nawet przez cały styczeń. Według różnych teorii powinno się ją rozbierać w różnych terminach. Najpóźniejsza data to jednak 2 lutego. Najważniejsze, by kierować się własną rodzinną tradycją i jak najdłużej cieszyć się świątecznym klimatem.

Sprawdź oferty choinek:

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Leroy merlin
  • Lidl
  • Castorama
  • Ding poleca
  • Boże narodzenie
  • Volvo
  • Choinki
  • Choinka
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Hity Tygodnia w sklepach Polomarket  POLOmarket
20 - 26 stycznia 2021
Gazetka POLOmarket
Leroy Merlin - remont nigdy nie był tak prostyLeroy Merlin
20 stycznia - 9 lutego 2021
Gazetka Leroy Merlin
Idealnie dopasowana łazienka z CastoramąCastorama
20 stycznia - 7 lutego 2021
Gazetka Castorama
Cenomenalne zakupy w E.LeclercuE.Leclerc
12 - 23 stycznia 2021
Gazetka E.Leclerc
Zmiana wystroju z Agatą Agata
15 - 31 stycznia 2021
Gazetka Agata
Od czwartku w LidlLidl
21 - 23 stycznia 2021
Gazetka Lidl
Rossmann przebija wszystkoRossmann
16 - 31 sty 2021
Gazetka Rossmann
Urządź sypialnie z Black Red WhiteBlack Red White
28 gru 2020 - 3 lut 2021
Gazetka Black Red White
Wyprzedaż w Lidlu trwa!Lidl
18 - 23 sty 2021
Gazetka Lidl
Zmiana wystroju z Agatą Agata
15 - 31 sty 2021
Gazetka Agata
Oczywiste wybory w BiedronceBiedronka
18 sty - 3 lut 2021
Gazetka Biedronka
Katalog promocyjny LidlLidl
25 - 30 sty 2021
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge