• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Carrefour przecenił produkty nawet o 90%! Kupując, zapobiegasz marnowaniu żywności!

Carrefour obniżył ceny produktów, których data ma krótki termin ważności. Niektóre z nich tańsze są nawet o 90%. Co można znaleźć wśród tej oferty?

Szanuj żywność z Carrefour

Kupisz produkty z kończącym się terminem przydatności, zaoszczędzisz ponad połowę. To nic złego kupować produkty, które zaraz stracą ważność, pod warunkiem, że wiemy, że szybko z nich skorzystamy i przyrządzimy jakieś danie. Korzystanie z takiej oferty może być dobre dla osób, które nigdy nie robią dużych zakupów spożywczych, tylko kupują artykuły na bieżąco i na ostatnią chwilę.

Carrefour hiper i supermarket oferuje produkty w pełni wartościowe z krótkim terminem przydatności. To wszystko wynik akcji „STOP Marnowaniu Żywności”. Dzięki takim działaniom przyczyniamy się do zdrowia naszej planety i ograniczamy liczbę żywności wyrzucanej. Przez pewien czas akcji towarzyszyła też kampania „Możemy kupować mądrze”, która ma przypominać o przemyślanych o rozsądnych zakupach. Hasła takie umieszczane są m.in. w gazetkach promocyjnych czy na stronie internetowej sieci.

Przecenione produkty o 90%?

Klienci mogą liczyć nawet na tak wysokie obniżki. W sklepach wyznaczone są specjalne strefy, które wyraźnie pozwalają odróżnić, które artykuł to które. Oddzielnie też umieszczone są produkty suche i świeże.

Sprawdź też promocje w gazetkach!

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Promocje
  • Lidl
  • Tesco
  • Ding poleca
  • Carrefour
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Od poniedziałku w LidluLidl
1 - 3 marca 2021
Gazetka Lidl
Kolekcja Wiosna-Lato w DekoriaDekoria
12 lutego - 31 sierpnia 2021
Gazetka Dekoria
30 Urodziny Black Red WhiteBlack Red White
25 lutego - 12 marca 2021
Gazetka Black Red White
To nigdy nie było takie proste - Leroy MerlinLeroy Merlin
10 lutego - 2 marca 2021
Gazetka Leroy Merlin
Czas na porządki z TescoTesco Centra Handlowe
25 lutego - 3 marca 2021
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Kurtki na wiosnę w LidlLidl
1 - 6 marca 2021
Gazetka Lidl
Rossmann - przygotuj się do świąt!Rossmann
1 - 15 mar 2021
Gazetka Rossmann
Radość z dojrzałości Rossmann SkarbRossmann
1 sty - 31 mar 2021
Gazetka Rossmann
To nigdy nie było takie proste - Leroy MerlinLeroy Merlin
10 lut - 2 mar 2021
Gazetka Leroy Merlin
Pepco - poznaj jakość, pokochaj cenę!Pepco
25 lut - 3 mar 2021
Gazetka Pepco
Czas na Hiszpanię w Biedronce! Biedronka
25 lut - 3 mar 2021
Gazetka Biedronka
Jysk - świetna oferta rabatowaJysk
17 lut - 2 mar 2021
Gazetka Jysk

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge