• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Carrefour BIO - nowy format sklepu

Analizując zmiany w ofercie działających na terenie Polski super- i hipermarketów, warto zwrócić uwagę na sklep Carrefour. Jego znakiem rozpoznawczym jest to, że obecnie wprowadza on nowy format sklepu. Ma być w nim sprzedawana certyfikowana żywność ekologiczna.

Pierwszy sklep Carrefour BIO doczekał się już inauguracji, 15 listopada uruchomiono go bowiem w centrum Warszawy. Dzień przed otwarciem firma zadbała także o to, aby nowy koncept został zaprezentowany przedstawicielom mediów. Okazało się, że wydarzenie to wzbudziło spore zainteresowanie tak wśród dziennikarzy newsowych, jak i wśród przedstawicieli mediów branżowych.

Carrefour BIO jest zresztą wart zainteresowania z jeszcze jednego powodu. Mamy w jego przypadku do czynienia już z dziewięćsetnym sklepem tej sieci w Polsce. Polska jest zresztą dopiero czwartym krajem, po Francji, Belgii oraz Hiszpanii, w którym zdecydowano się na wprowadzenie sklepu z żywnością w nowej odsłonie. Pierwszy w naszym kraju sklep zajmuje 153 metry kwadratowe powierzchni handlowej. Zaplanowano w nim także niewielki kącik kawowy z dostępem do bezpłatnego Internetu.

Klienci z pewnością najbardziej będą jednak zadowoleni z tego, że w sklepie czeka na nich około 2500 produktów. Imponuje to, że nawet osiemdziesiąt procent z nich to produkty bio podczas gdy pozostałe są skierowane do wegan oraz osób zmagających się z problemem nietolerancji laktozy i glutenu. W sklepowym asortymencie znajduje się, między innymi, 250 rodzajów produktów świeżych, w tym sprzedawane na wagę warzywa i owoce, mięso i ryby. Nie zabrakło tu również 2200 produktów pakowanych, w tym win oraz innych alkoholi. 250 z dostępnych produktów firmowane są jako rozwiązania występujące pod szyldem Carrefour BIO. Można skorzystać także z aż 50 produktów sypkich na wagę, w tym roślin strączkowych, płatków, kasz, makaronów oraz kawy. Imponuje także szeroki wybór bakalii. Coś dla siebie znajdą tu także ci klienci, którzy uwielbiają herbatę oraz entuzjaści przypraw. Ci ostatni znajdą tu aż 24 ich rodzaje, wszystkie wyeksponowane w przezroczystych słojach. Znaleźć można tu również wypiekane na terenie sklepu pieczywo, wędliny, ciasta, sery bio i produkty garmażeryjne.

Produkty spożywcze nie są jednak jedynymi, jakie można znaleźć w sklepie. Znalazła się w nim także strefa produktów przeznaczonych do makijażu, strefa kosmetyków naturalnych, a także miejsce, w którym można zaopatrzyć się w detergenty w ich ekologicznej wersji. Nie zaszkodzi także gdy odwiedzi się strefę „Food to Go”. Pozwala ona na skorzystanie ze zdrowych przekąsek, pysznych zup, a przede wszystkim z bio kanapek powstających na miejscu. Klienci mogą też liczyć na mieloną, ekologiczną kawę, a także na soki wyciskane z owoców. Co więcej, wcale nie jesteśmy skazani na opakowania, które znajdują się w sklepie, możemy bowiem korzystać także z tych z nich, które przyniesiemy ze sobą z domu. W sklepie można też odbierać produkty zamawiane z wykorzystaniem platformy LokalnyRolnik.pl. Ekologiczne jest też samo wyposażenie sklepu, w tym również lodówki.

Mateusz Sachniewicz

Ur. 1988 roku. Absolwent Istytutu Kultury Polskiej UW. Pasjonat branży retail. Pisuje dla Ding.pl, Okazjum.pl, Promocyjni.pl oraz Promoceny.pl

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Carrefour bio
  • Carrefour
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Leroy Merlin - najlepsza oferta na rynkuLeroy Merlin
6 - 26 sierpnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Najlepsza oferta na rynku w Leroy Merlin!Leroy Merlin
2 czerwca - 30 września 2020
Gazetka Leroy Merlin
Black Red White  wita szkołe! Black Red White
6 sierpnia - 8 września 2020
Gazetka Black Red White
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lipca - 23 sierpnia 2020
Gazetka Castorama
Od środy w POLOmarkeciePOLOmarket
12 - 18 sierpnia 2020
Gazetka POLOmarket
Rabaty w Tesco! Tesco Centra Handlowe
13 - 19 sierpnia 2020
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Odkryj więcej w sklepach Rossmann! Rossmann
1 - 15 sie 2020
Gazetka Rossmann
Skarb RossmannRossmann
20 lip - 31 sie 2020
Gazetka Rossmann
Leroy Merlin - najlepsza oferta na rynkuLeroy Merlin
6 - 26 sie 2020
Gazetka Leroy Merlin
Lidl - katalogLidl
6 lip - 31 sie 2020
Gazetka Lidl
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lip - 23 sie 2020
Gazetka Castorama
Szkoła w BiedronceBiedronka
3 - 22 sie 2020
Gazetka Biedronka

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge