• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Biedronka oferuje banany za darmo! Ta promocja trwa tylko kilka dni!

Klienci Biedronki od wczoraj mogą korzystać z nowej, kilkudniowej promocji. Tym razem dotyczy ona bananów, które można otrzymać w zupełności za darmo. Co wystarczy zrobić?

Za banany w Biedronce nie zapłacisz ani grosza

To efekt kolejnej promocji znanego dyskontu. Od 18 do 20 stycznia można skorzystać z oferty darmowych bananów w sklepie Biedronka. Każdy klient może otrzymać voucher o 100% wartości wcześniej zakupionych przez siebie bananów. Jest jednak maksymalna wartość, czyli 10 zł. Darmowe banany będzie można odebrać pomiędzy 25 a 31 stycznia.

Jak to działa?

Aby otrzymać darmowe banany, należy kupić wybraną ilość bananów luz premium w dniach pomiędzy 18 – 20 stycznia. Przy następnych zakupach, taką samą ilość bananów otrzymamy za darmo. Podobne vouchery można było zdobywać już wcześniej, promocje dotyczyły m.in. bułek. Aby skorzystać, koniecznie należy posiadać kartę Moja Biedronka. Maksymalnie można otrzymać za darmo banany o wartości 30 zł, jeżeli przez trzy dni trwania promocji, każdego dnia kupilibyśmy banany o maksymalnej wartości 10 zł. To spora oszczędność. Kwota całkowita zakupów, które zrobimy, musi być wyższa o min. 1 zł od wartości vouchera, który będziemy chcieli wykorzystać.
Okazuje się, że wszystko po to, by zachęcić klientów do robienia większych i częstszych zakupów w sklepie Biedronka.

 

Zobacz gazetki promocyjne!

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Polomarket
  • Intermarche
  • Ding poleca
  • Banany
  • Promocje
  • Biedronka
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Od czwartku w Lidlu! Lidl
25 - 27 lutego 2021
Gazetka Lidl
Podłogi i drzwi w Castoramie!Castorama
10 - 28 lutego 2021
Gazetka Castorama
Agata gwarantuje rabaty do 30%Agata
12 - 27 lutego 2021
Gazetka Agata
To nigdy nie było takie proste - Leroy MerlinLeroy Merlin
10 lutego - 2 marca 2021
Gazetka Leroy Merlin
Czas na porządki z TescoTesco Centra Handlowe
25 lutego - 3 marca 2021
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Zakupowe fantazje w IntermarcheIntermarche Super
23 lutego - 1 marca 2021
Gazetka Intermarche Super
Rossman pomaga kobietomRossmann
16 - 28 lut 2021
Gazetka Rossmann
Radość z dojrzałości Rossmann SkarbRossmann
1 sty - 31 mar 2021
Gazetka Rossmann
Rossmann - przygotuj się do świąt!Rossmann
1 - 15 mar 2021
Gazetka Rossmann
Agata gwarantuje rabaty do 30%Agata
12 - 27 lut 2021
Gazetka Agata
Podłogi i drzwi w Castoramie!Castorama
10 - 28 lut 2021
Gazetka Castorama
To nigdy nie było takie proste - Leroy MerlinLeroy Merlin
10 lut - 2 mar 2021
Gazetka Leroy Merlin

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge