• Logo
  • Krakówul. Bolesława Czuchajowskiego

Auchan powiększył asortyment środków ochrony osobistej – dostępne przyłbice oraz dezynfekujące środki do prania!

Czas pandemii, jaki panuje obecnie w naszym kraju i na świecie, przypomina, jak ważna jest ochrona osobista.

W specjalnie przeznaczonych do tego alejkach możemy znaleźć różnego rodzaju produkty takie jak: żele antybakteryjne do rąk i płyny w 26 rodzajach, mydła antybakteryjne w 14 rodzajach. W tym jednym miejscu znajduje się także 7 rodzajów środków przeciwbakteryjnych oraz 4 inne produkty do prania. Sieć nie zapomina także o maseczkach, tak niezbędnym obecnie elemencie wychodzenia z domu każdego z nas. W tej kwestii Auchan pozostawia do wyboru klientom, aż 16 rodzajów maseczek. W tym 13 jest wielokrotnego użytku i 2 rodzaje maseczek jednorazowych. Dodatkowym walorem asortymentu sieci jest także, możliwość zakupienia przyłbic.

Auchan wie, jak ważne są teraz przemyślane zakupy, tak by nie spędzać za dużo czasu, w przestrzeni publicznej. Specjalna gazetka, która jest dostępna od 12 maja, umożliwia zapoznanie się z ofertą maseczek, ich cenami oraz podpowiada o dostępnych rodzajach. W gazetce znaleźć można także zdjęcia tych produktów oraz cenne porady, w jaki sposób zakładać oraz zdejmować maskę, tak by było to dla nas bezpieczne.


Dla tych natomiast, którzy nadal mają obawy przed wychodzeniem z mieszkania, sieć Auchan szykuje nowe usługi. Wszystko po to, aby móc bezpiecznie zrobić zakupy w domowym zaciszu w sposób szybki i wygodny.

Teraz gdy powoli wkraczamy w kolejny etap obostrzeń, Niezbędne jest trzymanie się w dalszym ciągu zasad bezpieczeństwa. Gerard Gallet, dyrektor generalny Auchan Retail Polska, oferując, swoim klientom, tak szeroki asortyment w tym zakresie, chce w ten sposób wesprzeć ich w walce z koronawirusen. Ten trudny czas skłania wszystkich do wzajemnego dbania o siebie. Środki ochrony osobistej, jakie zapewnia Auchan, wyróżnia niska cena. Sieć od zawsze tak naprawdę wyróżniały niskie ceny, poparte licznymi rankingami cenowymi. Na pewno te środki wyróżniać będzie także najwyższa jakość. Wszystko to w trosce o nasze zdrowie.

Marcin Ofertowicz

Marcin to pasjonat promocji i nowinek zakupowych. Ekspert w dziedzinie najnowszych technologii stosowanych w e-sklepach oraz tradycyjnych sieciach handlowych. Zawsze trzyma rękę na pulsie i nie zaskoczy go żaden news. Od niedawna współpracuje z portalami gazetkowymi Ding.pl, Promocyjni.pl, Promoceny.pl oraz Okazjum.pl.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Środki ochrony osobistej
  • Środki do dezynfekcji
  • Auchan
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Oferta na lato Carrefour!Carrefour
2 - 8 czerwca 2020
Gazetka Carrefour
Od poniedziałku w LidluLidl
1 - 3 czerwca 2020
Gazetka Lidl
Moda na lato w Lidl! Lidl
1 - 6 czerwca 2020
Gazetka Lidl
Dzień dziecka w TescoTesco Centra Handlowe
28 maja - 3 czerwca 2020
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Grunt to świeże dostawy - AldiAldi
1 - 6 czerwca 2020
Gazetka Aldi
Od czwartku do środy w KauflandzieKaufland
28 maja - 3 czerwca 2020
Gazetka Kaufland
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Naturalnie piękna - Skarb RossmannaRossmann
18 maj - 30 cze 2020
Gazetka Rossmann
Majowe projekty z Leroy MerlinLeroy Merlin
8 maj - 1 cze 2020
Gazetka Leroy Merlin
Katalog sklepu online LidlLidl
11 maj - 6 cze 2020
Gazetka Lidl
hit
Świętuj dzień dziecka z Carrefour!Carrefour
19 maj - 1 cze 2020
Gazetka Carrefour
Katalog Ogród 2020 - Leroy MerlinLeroy Merlin
3 mar - 30 cze 2020
Gazetka Leroy Merlin
Greckie smaki w BiedronceBiedronka
28 maj - 3 cze 2020
Gazetka Biedronka

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge