• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

„Godziny ciszy” w sklepie Auchan znów dostępne. Sprawdź jak to działa! 

Sieć Auchan powraca z pomysłem dwugodzinnych cichych godzin w swoich sklepach.

Auchan. Godziny ciszy

Zostały wprowadzone w trosce m.in. o klientów z nadwrażliwością sensoryczną oraz autyzmem. Koncepcja Auchan zacznie obowiązywać od 8 września w wyznaczonych godzinach. 

„Godziny ciszy” będą obowiązywać w każdy wtorek w godzinach od 15.00 do 17.00 we wszystkich placówkach sieci. To wyjątkowy czas, w którym osoby ze spektrum autyzmu oraz zaburzeniami pokrewnymi, będą mogły spokojnie zrobić zakupy. Sieć detaliczna Auchan jako pierwsza w Polsce wyszła z tego typu inicjatywą. Pomysł szybko uzyskał uznanie wśród wielu konsumentów.

Małe  zmiany, wielka rzecz

Przede wszystkim w tym czasie w sklepach zostaną przyciemnione światła. Muzyka towarzysząca robieniu zakupów również zostanie wstrzymana. Telewizory oraz komunikaty będą wyłączone. To jednak nie wszystko. Sieć zadbała również o to, aby dokonywanie transakcji było wówczas wygodne dla każdego. Wydzielona zostanie uprzywilejowana kasa. 

Przyjemność robienia zakupów dla każdego

Zaburzenia integracji sensorycznej, bądź choroby ze spektrum autyzmu wpływają znacząco na jakość życia chorych, powodując różne dyskomforty. W głośnych pomieszczeniach, osoby mające takie właśnie spektrum, mogą na przykład zasłaniać uszy. Zbyt duża intensywność barw, odgłosów, może z kolei wywołać niepotrzebny chaos. Auchan w trosce o każdego klienta wprowadził specjalnie godziny, w których takie osoby będą mogły czuć się bezpiecznie. Robienie zakupów nie będzie  już tak stresujące, albo przynajmniej w jakimś stopniu zniweluje niepotrzebny niepokój.  

Zmiany wynikają z potrzeb

„Godziny ciszy” były wprowadzone w sieci już wcześniej w roku 2019. Z powodu m.in. pandemii inicjatywa została ostatnim czasem zawieszona. Ze względu na opinię pracowników oraz stałych klientów, Auchan postanowił przywrócić specjalne godziny. Przygotowana w tym celu ankieta jasno pokazała, że pomysł sieci jest niezwykle potrzebny. Aż 83 proc. pracowników wykazało optymizm w stosunku do tej konkretnej idei.  Jeśli chodzi  o klientów - prawie 93 proc. wykazało również swój optymizm w tej sprawie. To pokazuje jak ważna jest społeczna troska i jak wielką może mieć moc. 

Sprawdź promocje w sklepach!


Monika Półtorak

Miłośniczka dobrych książek, kina i teatru. W wolnej chwili chętnie wskakuje na rower w poszukiwaniu nowych dla siebie dróg. Kocha lato, uwielbia kwiaty i stara się pamiętać o tym, że śmiech to samo zdrowie. Pasjonatka dobrej, najlepiej włoskiej kuchni.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Tesco
  • Intermarche
  • Ding poleca
  • Promocje
  • Auchan
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Kaufland - od czwartku do środyKaufland
15 - 28 października 2020
Gazetka Kaufland
Stylowe wnętrza z Leroy MerlinLeroy Merlin
7 - 27 października 2020
Gazetka Leroy Merlin
Dobrych snów życzy IKEA GdańskIKEA
20 października - 3 listopada 2020
Gazetka IKEA
Najwspanialsze upominki w ActionAction
14 października - 10 listopada 2020
Gazetka Action
Dom gotowy na jesień z Agatą!Agata
19 - 31 października 2020
Gazetka Agata
Polomarket - hity tygodniaPOLOmarket
14 - 20 października 2020
Gazetka POLOmarket
Skarb RossmannRossmann
1 - 31 paź 2020
Gazetka Rossmann
Mega promki na makijaż w Rossmann!Rossmann
16 - 31 paź 2020
Gazetka Rossmann
Najnowsze promocje w PepcoPepco
8 - 21 paź 2020
Gazetka Pepco
Stylowe wnętrza z Leroy MerlinLeroy Merlin
7 - 27 paź 2020
Gazetka Leroy Merlin
Katalog Castorama 2020Castorama
24 cze - 31 gru 2020
Gazetka Castorama
Katalog sklepu online LidlLidl
7 wrze - 30 lis 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge