Теги

Apap Extra Lek przeciwbólowy przeciwgorączkowy 10 sztuk - пропозиції та рекламні газетки

Додайте фразу "Apap Extra Lek przeciwbólowy przeciwgorączkowy 10 sztuk" до вибраного і ви будете отримувати сповіщення про нові пропозиції
Paracetamolum + Coffeinum, 500 mg + 65 mg, tabletki powlekane Wskazania - bóle głowy - migrena - bóle mięśni - bóle zębów - nerwobóle - bóle menstruacyjne - bóle kostno-stawowe - gorączka OTC - Lek wydawany bez recepty.

Наразі у нас немає товарів або газет з тегом "Apap Extra Lek przeciwbólowy przeciwgorączkowy 10 sztuk". Подивіться схожі пропозиції:

Реклама

Apap Extra Lek przeciwbólowy przeciwgorączkowy 10 sztuk - акційні газетки

Немає результатів

Інформація про продукт

  1. Składniki

    1 tabletka powlekana zawiera: substancje czynne: paracetamol 500 mg, kofeinę 65 mg

  2. Warunki przechowywania

    • Maks. temp. °C - 25

    Przechowywanie

    Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

    Przygotowanie i stosowanie

    Sposób stosowania i droga podania Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: - 1 lub 2 tabletki co 4 do 6 godz. - maksymalna dawka dobowa: 8 tabletek. Podanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.

    Rodzaj przechowywania

    • Typ - Przechowywać w temperaturze otoczenia
  3. Opis produktu

    Paracetamolum + Coffeinum, 500 mg + 65 mg, tabletki powlekane Wskazania - bóle głowy - migrena - bóle mięśni - bóle zębów - nerwobóle - bóle menstruacyjne - bóle kostno-stawowe - gorączka OTC - Lek wydawany bez recepty.

    Kontakt

    US Pharmacia Sp. z o.o.

  4. Marka standaryzowana

    • Marka - APAP

    Marka

    Apap

  5. Informacje farmaceutyczne

    • Pharmacy Information URL - https://rejestrymedyczne.ezdrowie.gov.pl/api/rpl/medicinal-products/13090/leaflet
    • Tekst ulotki z informacjami o produkcie - Data ostatniej aktualizacji ulotki: październik 2018 r.
    • Lek na receptę - Nie
    • Numer pozwolenia na dopuszczenie do obrotu - 11071

Apap Extra Lek przeciwbólowy przeciwgorączkowy 10 sztuk - статті

Немає результатів
Реклама