Warzywa dają moc. Jedz warzywa tak, jak nasi siatkarze!

Nie od dziś wiadomo, że jedzenie warzyw ma pozytywny wpływ na nasz organizm. Kto, jak nie sportowcy mogą o tym najlepiej zaświadczyć? Do akcji promującej regularne spożywanie warzyw i owoców dołączył drużynowy siatkarski Mistrz Europy i jednocześnie siatkarski Mistrz Polski – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Odżywiaj się zdrowo - jedz regularnie warzywa, tak jak nasi siatkarze.
Odżywiaj się zdrowo - jedz regularnie warzywa, tak jak nasi siatkarze. Źródło: Adobe Stock
Реклама

Kampania „Moc Polskich Warzyw”

Kampania „Moc Polskich Warzyw” powstała z inicjatywy Zrzeszenia Producentów Papryki Rzeczypospolitej Polskiej. Teraz, w akcji promowania zdrowych postaw żywieniowych zgłosili chęć udziału polscy siatkarze. Rewelacyjnie grający zespół sportowców z Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle dba o dietę. Nasi siatkarze wiedzą, że dieta jest obok regularnego ruchu, podstawą naszego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Dlatego w ramach projektu „Moc Polskich Warzyw” Zrzeszenie Producentów Papryki RP i Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle połączyły siły. W ramach współpracy siatkarze będą regularnie przypominać, że warzywa powinny stanowić przynajmniej połowę każdego ze spożywanych posiłków oraz podpowiadać w jaki sposób je podawać, aby jedzenie było nie tylko zdrowe ale i pyszne. Jak mówią sportowcy: Pokażemy jak jeść zgodnie z kalendarzem sezonowym, oraz jak jeść najzdrowsze polskie warzywa również zimą.

Siatkarze w kampanii Moc Polskich Warzyw
Jedzmy warzywa jak nasi siatkarze. Fot. pap-mediaroom.pl

Prawidłowe odżywianie i aktywność fizyczna

Współpraca z siatkarzami Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle to dla nas nie tylko kolejny krok w rozwoju kampanii, ale przede wszystkim szansa na promocję zdrowego trybu życia, który bez wątpienia opiera się na dwóch filarach: prawidłowym odżywianiu i aktywności fizycznej. Cieszymy się, że możemy to robić w doborowym towarzystwie aktualnego mistrza Polski i Europy. Bo polskie warzywa, podobnie jak polska siatkówka mają prawdziwą moc – podkreśla Paweł Myziak, wiceprezes Zrzeszenia Producentów Papryki RP. 

"Moc Polskich Warzyw" jest kampanią, która powstała z inicjatywy Zrzeszenia Producentów Papryki Rzeczypospolitej Polskiej. To pierwszy w historii projekt promujący wszystkie grupy warzyw uprawianych w Polsce. Kluczowym celem akcji jest edukacja konsumentów na temat różnorodności polskich warzyw, ich właściwości zdrowotnych i odżywczych oraz roli w codziennej diecie.

Mając w pamięci porady naszych siatkarzy na temat zdrowego odżywiania z powyższego artykułu zaglądajmy często na portal ding.pl, na którym możemy szybko sprawdzić najbardziej aktualne promocje cenowe na warzywa i owoce

Статті

Блог

Садові акції в Biedronka, ідеальні для першотравневих свят
Рекомендовано

Садові акції в Biedronka, ідеальні для першотравневих свят

Травень - час, коли поляки масово переселяються на сади, присадибні ділянки, балкони і тераси. Сонце нарешті пригріває як слід, а в повітрі пахне шашликами та бузковим цвітом. Недарма перше травня вважається неофіційним початком садового сезону - саме час подбати про свій відкритий простір. Цього року мережа Biedronka підготувала справді широкий асортимент садового приладдя. І хоча це звучить як кліше, цього разу ціни дійсно вражають. Від сонячних ламп до стильних меблів та обладнання для поливу - тут можна знайти буквально все, що потрібно для того, щоб ваш сад став місцем для відпочинку, зустрічей і... заздрості сусідів. Ось добірка товарів та акцій, на які варто звернути увагу - особливо, якщо ви плануєте провести травень серед зелені та пташиного співу.
Реклама